Nebude to trvat dlouho, kdy bude LED osvětlení pojímáno jako inteligentní LED zelená revoluce, která nám pomůže zachránit planetu. Přidejte se i vy a staňte se součástí této revoluce! Proč právě LED zářivky, LED reflektory, LED pracovní světla, LED veřejné osvětlení, LED průmyslové osvětlení, LED panely, LED svítidla, LED nouzové osvětlení a podobně? V první řadě je to dlouhá životnost LED. Právě ta je prioritou číslo jedna.  Vždyť LED žárovky a diody mají dobu dožití až 100 000 hodin. To je 11 let nepřetržitého využití. Necháte-li je tedy svítit 8 hodin denně, bude to trvat přibližně 20 let, než je budete muset vyměnit.

LEDky – žádné toxické chemikálie

LED svítidla dokážou přeměnit až 80 % elektrické energie na světlo. Pouhých 20 % energie se ztratí, lépe řečeno – přemění – na jinou formu energie (tepelnou). Klasické žárovky to mají úplně obráceně. Pracují tedy zhruba na 20 %. Dvacet procent energie dokážou přeměnit na světlo a až osmdesát procent této energetické účinnosti ztrácejí v podobě tepla. LED pásky, LED panely, LED zářivky, LED reflektory, LED pracovní světla, LED veřejné osvětlení, LED průmyslové osvětlení navíc neobsahují žádné toxické chemikálie. Co to znamená? Především žádnou rtuť, tolik nebezpečnou pro životní prostředí.

LED technologie – zelená budoucnost planety

Možná dosud ani netušíte, jakých úžasných světelných efektů může dobře navržený LED systém dosáhnout. Této technologie se používá pro zlepšení nálady například v letadlech, učebnách a na spoustě dalších míst. Postupně se setkáváme s dynamickým řízením LED světel i v našem každodenním životě. Chcete ušetřit peníze i naši planetu? Navštivte internetový obchod ledsviti.cz a pořiďte si třeba pouze LED nouzové osvětlení. A klidně se zeptejte. Informace vás vždy posunou vpřed tím správným směrem. Udělejte i vy velký krok směrem k ještě zelenější budoucnosti!

Napsat komentář

Svět Ženy

Svět Ženy je magazín proŽeny o ženách. Magazín Svět Ženy rozumí ženám. Čtěte Svět Ženy a buďte ženou.
https://svet-zeny.cz/moda-a-styl/

  • Ovoce sušené mrazem – zdravá a lehká svačinka 4.9.2020
    Občas téměř každého z nás honí mlsná a dal by si něco dobrého na zub. Ale co si tak dát, pokud si hlídáte linii a chcete se stravovat zdravě?  Pokud si odpíráte různé sladkosti? Různé druhy ovoce, v čerstvé podobě už vás omrzelo? Tak si dejte sušené, ovšem ve zdravější podobě, a sice lyofilizované. Dopřejte si zdravou […]
    svet zeny
AktualityCZ
zpravyCZ
Galerie obrazů Praha
Galerie obrazů Praha
10 rad jak se dobře vyspat
Jak se dobře vyspat

Aktuality

AktualityCZ, zajímavosti ze světa zpráv, dnešní zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. AktualityCZ

https://aktualitycz.cz/prodejni-strategie-podniku/

Zeleninový salát s tuňákem
Zeleninový salát s tuňákem

 Novinky-Zpravy.cz

Novinky-Zprávy.cz Vám přináší zprávy ze světa a informace ze společnosti. Novinky-Zprávy.cz

https://novinky-zpravy.cz/ 

Tiskové Zprávy

Tiskové Zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. Business Web vydává Tiskové Zprávy
https://tiskove-zpravy.eu/

seo webu seo optimalizace internet press mediaAktualitycz.cz

AktualityCZ, zajímavosti ze světa zpráv, dnešní zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. AktualityCZ
https://aktualitycz.cz/galerie-praha