Pokud jedete metrem, tramvají nebo autobusem, vidíte drtivou většinu lidí, jak nahlíží do svých mobilních telefonů. Je všeobecně známé, že si lidé na mobilních telefonech vypěstovali závislost. Nemůžeme se proto divit tomu, že mnohé společnosti chtějí této závislosti využít, a tak si nechávají společností Appkee vytvořit mobilní aplikaci na míru, která má probudit aktivitu zákazníka a naopak má zabít jeho neaktivitu. 

Mnozí zlí jazykové jsou toho názoru, že mobilní aplikace jsou již na ústupu. Tak tomu ale opravdu není, což prokazují statistiky.

Jak mluví statistiky

Pokud bychom se měli podívat na statistiky, řekli bychom, že mobilní aplikace zabírají více jak šestapadesát procent veškerého času, který lidé tráví na internetu. Během jedné minuty se stahuje přes padesát tisíc aplikací, a to jen skrze App Store, nemluvíme o hromadném čísle ze všech podobných platforem. Také bylo prokázané, že lidé mají v průměru nainstalovaných přes pětatřicet aplikací ve svém mobilním telefonu, které dnes a denně používají. 

Díky těmto číslům ze statistik se nemůžeme divit tomu, že se snížil zájem o klasické webové stránky, respektive o desktopové verze prohlížečů. Osmdesát procent lidí raději surfuje na internetu přes mobilní telefon, počítač se už nechává ležet stranou. 

Aplikace jsou součástí našich životů

Nemůžeme tedy tvrdit nic jiného než to, že aplikace jsou skutečně součástí našich životů. Pomáhají nám dnes s nejrůznějšími činnostmi, dokonce i obyčejné nakupování je skrze je snazší, jednodušší a také rychlejší. 

Skrze mobilní aplikaci však efektivně nejen nakoupíme, ale také shodíme přebytečná kila, vyfotíme se na sociální sítě, vyřídíme poštu, sjednáme spolupráce. Obce a města skrze mobilní aplikace mohou informovat své občany o aktuálním dění či o blížících se událostech. 

Svět Ženy

Svět Ženy je magazín proŽeny o ženách. Magazín Svět Ženy rozumí ženám. Čtěte Svět Ženy a buďte ženou.
https://svet-zeny.cz/moda-a-styl/

  • Jak má vypadat péče o koženou peněženku? 14.5.2024
    Starat se o koženou peněženku není jen o povinnost, ale také způsob, jak si udržet stylový a elegantní doplněk, který podtrhuje vaši osobnost. Aby vaše peněženka vydržela dlouho a vypadala stále skvěle, je důležité dbát na správnou péči o ni. Dodržováním těchto jednoduchých tipů si zajistíte, že vaše kožená peněženka bude vždy vypadat jako nová […]
    Nic netuším

Aktuality

AktualityCZ, zajímavosti ze světa zpráv, dnešní zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. AktualityCZ

https://aktualitycz.cz/prodejni-strategie-podniku/

 Novinky-Zpravy.cz

Novinky-Zprávy.cz Vám přináší zprávy ze světa a informace ze společnosti. Novinky-Zprávy.cz

https://novinky-zpravy.cz/ 

Tiskové Zprávy

Tiskové Zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. Business Web vydává Tiskové Zprávy
https://tiskove-zpravy.eu/

seo webu seo optimalizace internet press mediaAktualitycz.cz

AktualityCZ, zajímavosti ze světa zpráv, dnešní zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. AktualityCZ
https://aktualitycz.cz/galerie-praha