Vytopit byt, chatu, chalupu nebo velkou místnost v rodinném domě je s kvalitním přímotopem hračka. Elektrické přímotopy neboli teplovzdušné konvektory jsou pro zimní měsíce roku oblíbeným interiérovým doplňkem. Jak si přímotop vybrat, abyste s ním byli maximálně spokojení? Na co si dát při koupi pozor a hledět i na jeho spotřebu?

více v článku...

Kam se hodí elektrické přímotopy

Elektrické topení lze využít téměř kdekoliv, kde vám je chladno. Vytopíte s ním jakékoliv interiérové prostory. Můžete ho využít na přitopení v obývacím pokoji, kde je vám během dne chladno, umístit si ho do pracovny, abyste si vytvořili příjemné prostředí na práci, nebo ho dát třeba do dětského pokoje, pokud máte malé děti a bojíte se, aby za chladného počasí neonemocněly. Oceníte ho rovněž na chatě či chalupě, kde často topení zcela chybí, nebo jsou zde třeba jen jedna kamna v jedné místnosti.

Jak si vybrat teplovzdušný konvektor

V obchodě ventilatory-shop.cz si pro své zákazníky připravili bohatou nabídku přímotopů, ideálních do chladného počasí. Je zde pro vás více než desítka produktů s příznivou cenou již od 600 Kč. I ty nejjednodušší přímotopy jsou dnes vybavené termostatem, sloužícím pro plynulou regulaci teploty.

Propracovanější modely mají třeba dálkový ovladač, vlastní programovatelné nastavení, několik stupňů výkonu nebo časovač. Obvyklý je výkon do 2000 W. Pokud přímotop ale nepustíte naplno, bude brát samozřejmě mnohem méně energie.

Dejte ho na zem nebo na stěnu

Vyžadují elektrické přímotopy speciální instalaci? Obvykle ne, protože je stačí umístit na zem libovolně do místnosti. Pokud si však koupíte plochý nebo designový přímotop, vhodný i pro instalaci na stěnu, vyplatí se ho na zeď pověsit. I když není přímo ve středu místnosti, vytápí stejně efektivně.

One Response to Elektrické přímotopy do domu, bytu i na chalupu

Svět Ženy

Svět Ženy je magazín proŽeny o ženách. Magazín Svět Ženy rozumí ženám. Čtěte Svět Ženy a buďte ženou.
https://svet-zeny.cz/moda-a-styl/

  • Účinný efekt omlazení s Fotona 4D liftingem a procedurou Vector Lift 23.11.2023
    Hledáte účinný prostředek v boji proti stárnutí pokožky a nechcete podstoupit invazivní metodu, která by byla nejen bolestivá, ale zároveň by vyžadovala delší dobu rekonvalescence? Na pražské Beauty Clinic Synergy je listopad měsícem omlazení a vy máte možnost využít celou řadu zajímavých nabídek, a ještě před Vánoci okouzlit své okolí mladistvým vzhledem a sebe potěšit. […]
    admin
AktualityCZ
zpravyCZ
Galerie obrazů Praha
Galerie obrazů Praha
10 rad jak se dobře vyspat
Jak se dobře vyspat

Aktuality

AktualityCZ, zajímavosti ze světa zpráv, dnešní zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. AktualityCZ

https://aktualitycz.cz/prodejni-strategie-podniku/

Zeleninový salát s tuňákem
Zeleninový salát s tuňákem

 Novinky-Zpravy.cz

Novinky-Zprávy.cz Vám přináší zprávy ze světa a informace ze společnosti. Novinky-Zprávy.cz

https://novinky-zpravy.cz/ 

Tiskové Zprávy

Tiskové Zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. Business Web vydává Tiskové Zprávy
https://tiskove-zpravy.eu/

seo webu seo optimalizace internet press mediaAktualitycz.cz

AktualityCZ, zajímavosti ze světa zpráv, dnešní zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. AktualityCZ
https://aktualitycz.cz/galerie-praha