Let vrtulníkem

Jistě jste si mnohdy říkali, jaké by to asi bylo pohybovat se ve skleněné kouli rychlostí až 200 km/h. Přesně takový je zážitek z letu vrtulníkem Robinson R44, v němž se nechává obdivovat třeba nynější prezident Chile. Proč zrovna vrtulník? Vyhlídkové lety horkovzdušným balónem jsou pasé – stejně jako se přechází od fosilních paliv k elektromotorům, vzduch teď brázdí nebeští tygři poháněni požitkem z výhledu na pitoreskní krajiny. Právě výhled je to, co činí tyto lety výjimečnými, neboť poskytují výborný poměr mezi rychlostí letu, možností rotace a celkové mobility.

Jak na vyhlídkové lety? Jedině vrtulníkem

Chcete si vychutnat krásy stověžaté Prahy, Vltavské kaskády či nekončící zeleně Kokořínska z jiné perspektivy? Díky novým kompaktním užitkovým vrtulníkům je to doslova na dosah – model Robinson R44 je užitkovým průkopníkem, může se chlubit místem až pro 4 osoby a širokým sklem umožňujícím rozhled až 200 úhlových stupňů. Nenechte se však zmýlit, tento tichý blesk využívá pro policejní či vojenské účely třeba Filipínská národní policie nebo Bolivijské letectvo. Za zmínku stojí také skutečnosti, že samotný vrtulník je dražší než letadlo, výcvik posádky je podstatně náročnější finančně i na zručnost a v neposlední řadě náklady na průběžnou údržbu dosahují rovněž nemalých objemů. Dalo by se tedy říci, že takovýto letvrtulníkem je opravdu prestižní záležitost, v jejímž pozadí stojí píle, dřina a profesionalita.

Let vrtulníkem

Aerotaxi – vyhlídkový let spojený s užitkem transportu

Cestujte ve stylu. Jak? Vrtulníkem! Mezi nabízené služby patří i možnost přepravy soukromých osob, pouze místo abyste hleděli do betonové džungle jako v obyčejném taxíku, sedíte v helikoptéře pár stovek metrů nad krajem. Let vrtulníkem se tak stává spojením příjemného s užitečným. Pozlátkem takového letu je bezesporu efektnost přistání třeba na večírku před vašimi přáteli.

Napsat komentář

Svět Ženy

Svět Ženy je magazín proŽeny o ženách. Magazín Svět Ženy rozumí ženám. Čtěte Svět Ženy a buďte ženou.
https://svet-zeny.cz/moda-a-styl/

  • Ovoce sušené mrazem – zdravá a lehká svačinka 4.9.2020
    Občas téměř každého z nás honí mlsná a dal by si něco dobrého na zub. Ale co si tak dát, pokud si hlídáte linii a chcete se stravovat zdravě?  Pokud si odpíráte různé sladkosti? Různé druhy ovoce, v čerstvé podobě už vás omrzelo? Tak si dejte sušené, ovšem ve zdravější podobě, a sice lyofilizované. Dopřejte si zdravou […]
    svet zeny
AktualityCZ
zpravyCZ
Galerie obrazů Praha
Galerie obrazů Praha
10 rad jak se dobře vyspat
Jak se dobře vyspat

Aktuality

AktualityCZ, zajímavosti ze světa zpráv, dnešní zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. AktualityCZ

https://aktualitycz.cz/prodejni-strategie-podniku/

Zeleninový salát s tuňákem
Zeleninový salát s tuňákem

 Novinky-Zpravy.cz

Novinky-Zprávy.cz Vám přináší zprávy ze světa a informace ze společnosti. Novinky-Zprávy.cz

https://novinky-zpravy.cz/ 

Tiskové Zprávy

Tiskové Zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. Business Web vydává Tiskové Zprávy
https://tiskove-zpravy.eu/

seo webu seo optimalizace internet press mediaAktualitycz.cz

AktualityCZ, zajímavosti ze světa zpráv, dnešní zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. AktualityCZ
https://aktualitycz.cz/galerie-praha