Nalézt odpovídající ubytování pro školy v přírodě, početnější sportovní výpravy, lyžařské zájezdy nebo pro partu kamarádů s malými dětmi není nikterak těžké díky výhodné nabídce hotelu ProFamily TOP. Rodinné prostředí, čisté ovzduší, horské prostředí v Krkonoších – na Benecku jsou lákadly, která nenechají žádného zřizovatele mateřské školky, základní či střední školy, sportovního klubu nebo organizátora společné dovolené kamarádů s dětmi chladnými. Blízkost sjezdovek, běžeckých tratí a lesa jsou dostatečným důvodem, proč na Benecko vyrazit za zimními radovánkami. Zbytek roku, kdy už sleze sníh, je v blízkosti koupaliště, jízdárna, in-line dráha, půjčovna koloběžek – hoteloví hosté se rozhodně nebudou nudit v žádném ročním období.

Levné a příznivé ubytování pro školy poskytuje rodinný hotel ProFamily TOP

Výtečné cenové podmínky, přátelská atmosféra a vybavení hotelu jsou dostatečně příznivé pro ubytování pro školy, a to i několika tříd najednou. Spolužáci tak budou trávit čas také někde jinde než ve školních škamnech, jejich učitelé zas budou mít o celé partě dostatek povědomí díky kompaktnosti hotelového zařízení. Prostorná herna a jídelna nabízejí možnosti výuky i v době zhoršeného počasí. Hřiště, sportoviště a možnosti výletů po okolí jsou lákadlem pro období, kdy je venku krásně. A to je na Benecku velmi často.

Hotel pro rodiny s dětmi otevírá svou náruč i partám kamarádů s více ratolestmi

Nemůžete najít hotel pro rodiny s dětmi, kde vás přivítají s otevřenou náručí, i když disponujete kupou dětí od nejmenšího věku až po teenagery? Přijeďte do ProFamily TOP hotelu. Všichni se bez potíží vejdete, rodičům malých dětí se půjčí přebalovací pulty, kočárky a postýlky, děti se budou moci zabavit na pískovišti, v herně a na hřišti se skluzavkami a houpačkami. Dorostenci a školní děti si můžou vypůjčit koloběžky, zajezdit si na koni nebo se vykoupat na blízkém koupališti. Pro pohodové posezení je přichystán gril s lahůdkami a bar.

Napsat komentář

Svět Ženy

Svět Ženy je magazín proŽeny o ženách. Magazín Svět Ženy rozumí ženám. Čtěte Svět Ženy a buďte ženou.
https://svet-zeny.cz/moda-a-styl/

  • Ovoce sušené mrazem – zdravá a lehká svačinka 4.9.2020
    Občas téměř každého z nás honí mlsná a dal by si něco dobrého na zub. Ale co si tak dát, pokud si hlídáte linii a chcete se stravovat zdravě?  Pokud si odpíráte různé sladkosti? Různé druhy ovoce, v čerstvé podobě už vás omrzelo? Tak si dejte sušené, ovšem ve zdravější podobě, a sice lyofilizované. Dopřejte si zdravou […]
    svet zeny
AktualityCZ
zpravyCZ
Galerie obrazů Praha
Galerie obrazů Praha
10 rad jak se dobře vyspat
Jak se dobře vyspat

Aktuality

AktualityCZ, zajímavosti ze světa zpráv, dnešní zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. AktualityCZ

https://aktualitycz.cz/prodejni-strategie-podniku/

Zeleninový salát s tuňákem
Zeleninový salát s tuňákem

 Novinky-Zpravy.cz

Novinky-Zprávy.cz Vám přináší zprávy ze světa a informace ze společnosti. Novinky-Zprávy.cz

https://novinky-zpravy.cz/ 

Tiskové Zprávy

Tiskové Zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. Business Web vydává Tiskové Zprávy
https://tiskove-zpravy.eu/

seo webu seo optimalizace internet press mediaAktualitycz.cz

AktualityCZ, zajímavosti ze světa zpráv, dnešní zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. AktualityCZ
https://aktualitycz.cz/galerie-praha