více v článku...

Svatba na statku

Barokní statek Benice vám nabízí jedinečné místo na samotě v okolí krásných lesů pro váš originální den, kdy si řeknete své „ano“. Novomanželé jistě rádi ocení projížďku zámeckým kočárem se spřežením překrásných starokladrubských koní z hřebčína, který náleží ke statku. Vaše svatba bude výjimečná a vaši hosté si ji společně s vámi bude perfektně užívat. Pro vaše jedinečné fotografie vám zapůjčíme i koně, kteří vám tak z fotografování připraví nezapomenutelný zážitek. Pro děti je připravena celodenní zábava v podobě dětského hřiště, trampolíny, zvířátek a vožení na oslících a ponících.

Svatba na statku

Svatba na statku

Vše pro romantickou svatbu na statku

Svatba na statku podle vašich představ. Našim hostům vycházíme vstříc, proto jim nabízíme menu, které si přejí a nenutíme je k jinému rozhodnutí. Snažíme se jim pomoci připravit plán celého dne. Svatební menu je samozřejmě vyhlášené, se svatebčany jeho sestavu řeší náš skvělý šéfkuchař. Po vydařeném svatebním dni bude pro nevěstu a ženicha připraveno romantické manželské apartmá a pro Vaše blízké a rodinu bude samozřejmě také připraveno 11 pokojů. Pro ubytování je možné využít i chatkový tábor u statku, pro větší počet osob rádi zajistíme ubytování v blízkém okolí. Svatební obřad se může konat na nádvoří v areálu statku a svatební hostina pak ve středověkém špejcharu. Vaše hosty pohodlně usadíme v jeho spodním patře, nachystáme dokonalý raut, stůl na vaše svatební dary a zajistíme rovněž kapelu nebo DJ.

Uspořádejte si u nás zahradní party

Malebné prostředí je připraveno také pro workshopy, firemní školení, pro které je k dispozici seminární místnost se zázemím pro coffebreaky, pohodlnými křesly a projektorem až pro 30 osob.

Svatba na statku nemusí být jen v rodinném kruhu. Kapacitu až 250 osob vám nabízíme v unikátním prostoru starobylého špejcharu pro firemní a společenské akce. Můžete k nám pozvat na svou firemní akci své kolegy, zaměstnance nebo obchodní partnery a připravit jim dny plné zábavy a odpočinku například při opékání buřtů na ohni či při jízdě zručnosti traktorem z osmdesátých let.

Svět Ženy

Svět Ženy je magazín proŽeny o ženách. Magazín Svět Ženy rozumí ženám. Čtěte Svět Ženy a buďte ženou.
https://svet-zeny.cz/moda-a-styl/

  • Vypnutá a mladistvá pleť? Zkuste LPG endermolift na obličej a oční okolí 25.9.2023
    Hledáte cestu k vypnuté a mladistvé pleti, která osvěží Váš vzhled? Pak je tu pro Vás inovativní technologie nazvaná LPG Endermolift, kterou nabízí pražská Beauty Clinic Synergy. Tato metoda je založena na mechanické stimulaci povrchu pokožky a zaměřuje se na důležité buňky zvané fibroblasty. Tyto buňky hrají klíčovou roli v udržování pružnosti a mladistvosti pleti. […]
    admin
AktualityCZ
zpravyCZ
Galerie obrazů Praha
Galerie obrazů Praha
10 rad jak se dobře vyspat
Jak se dobře vyspat

Aktuality

AktualityCZ, zajímavosti ze světa zpráv, dnešní zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. AktualityCZ

https://aktualitycz.cz/prodejni-strategie-podniku/

Zeleninový salát s tuňákem
Zeleninový salát s tuňákem

 Novinky-Zpravy.cz

Novinky-Zprávy.cz Vám přináší zprávy ze světa a informace ze společnosti. Novinky-Zprávy.cz

https://novinky-zpravy.cz/ 

Tiskové Zprávy

Tiskové Zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. Business Web vydává Tiskové Zprávy
https://tiskove-zpravy.eu/

seo webu seo optimalizace internet press mediaAktualitycz.cz

AktualityCZ, zajímavosti ze světa zpráv, dnešní zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. AktualityCZ
https://aktualitycz.cz/galerie-praha