Pokud právě hledáte práci, zřejmě jste zjistili, že se v dnešní době neobejdete bez životopisu, známého i pod pojmem curriculum vitae (CV). Je to dokument, který obsahuje přehled vašeho vzdělání, schopností, dovedností a především pracovních zkušeností s cílem najít zaměstnání a stručně a rychle informovat o tom, kdo jsem a co umím. Životopis je často prvním prostředkem mezi vámi a potencionálním zaměstnavatelem, proto je nutné mu věnovat zvýšenou pozornost při jeho tvorbě. V současnosti zaměstnavatelé a personalisté preferují tzv. strukturovaný životopis a jeho sestavení však není snadnou záležitostí.

Životopis

Životopis

Sestavte si úspěšný životopis

V dnešní době existuje na internetu již celá řada odkazů, vzorů a formulářů, ze kterých si můžete vybrat ten ideální životopis právě pro vás. Nedá se říci, že existuje nějaký nejvhodnější vzor pro strukturovaný životopis, nicméně pomáhá prodat Vaše schopnosti, kvalifikaci a pracovní zkušenosti. Právě z tohoto důvodu je důležité věnovat pozornost přípravě životopisu, aby se stal úspěšným. Pokud chcete uspět na trhu práce, je tedy nutné znát všechny náležitosti, základní pravidla, která by měl správně napsaný životopis obsahovat. Životopis si můžete vytvořit i přímo na internetu a poté je možné ho hromadně rozeslat personálním agenturám a zařadit váš strukturovaný životopis do největší databáze uchazečů o zaměstnání. Zvýšíte si tak šance na nalezení vhodného zaměstnání.

prace

První dojem je základem úspěchu

Příprava a tvorba životopisu je základním kamenem a klíčem k otevření dveří k budoucím zaměstnavatelům. První dojem je velmi důležitý. Většina personalistů životopisy ani nečte, spíše si je jen prohlédne a více než polovinu životopisů z důvodu nízké kvality rovnou vyřadí. Úspěšný životopis by měl potencionálního zaměstnavatele či personalistu zaujmout a zanechat v něm co nejpozitivnější obraz, aby po jeho prohlédnutí získal chuť vás oslovit a pozvat k pohovoru. Postavte se nezaměstnanosti čelem a vytvořte si skvělý životopis.

Žirafa.cz

Svět Ženy

Svět Ženy je magazín proŽeny o ženách. Magazín Svět Ženy rozumí ženám. Čtěte Svět Ženy a buďte ženou.
https://svet-zeny.cz/moda-a-styl/

Aktuality

AktualityCZ, zajímavosti ze světa zpráv, dnešní zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. AktualityCZ

https://aktualitycz.cz/prodejni-strategie-podniku/

 Novinky-Zpravy.cz

Novinky-Zprávy.cz Vám přináší zprávy ze světa a informace ze společnosti. Novinky-Zprávy.cz

https://novinky-zpravy.cz/ 

Tiskové Zprávy

Tiskové Zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. Business Web vydává Tiskové Zprávy
https://tiskove-zpravy.eu/

seo webu seo optimalizace internet press mediaAktualitycz.cz

AktualityCZ, zajímavosti ze světa zpráv, dnešní zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. AktualityCZ
https://aktualitycz.cz/galerie-praha