Představte si situaci, kdy sedíte v kadeřnickém křesle, podíváte se na sebe do zrcadla a chce se vám brečet. Tohle opravdu není to, co jste si představovali. Co v takovém případě dělat? Občas se to prostě nepovede. I mistr tesař se někdy utne a to se může stát i u kadeřnice či kosmetičky. Jak ale v takové situaci reagovat? Zachovejte prosím klid.

Máte právo na reklamaci u kadeřníka

Jasně, že máte! Kadeřnické služby – kam napsat recenzi na firmu – jsou poskytovány na základě smlouvy o dílo. Tu s kadeřnicí uzavíráte ústně. To ale vůbec neznamená, že byste nemohli uplatňovat reklamaci vad. Ona vada může být i zcela jiný výsledný účes, než na kterém jste se společně dohodli.

Je tedy klíčové, abyste předem sdělili kadeřnici svou přesnou představu a ujistili se, že si s ní rozumíte. Také se vyplatí poslouchat i její případná doporučení, která vycházejí ze zkušeností a odbornosti. Může se stát, že přijdete s obrázkem herečky, jejíž účes byste chtěli. Názor odborníka nepodceňujte. Pokud řekne, že nemáte potřebnou kvalitu vlasů nebo se účes zkrátka nehodí k vašemu tvaru obličeje, měli byste se zkusit domluvit jinak. Pokud budete trvat na svém, pak je výsledek čistě vaším rizikem a reklamovat ho už nelze.

Kdy a jak účes reklamovat

Ideální je po celou dobu sledovat, co kadeřnice dělá. V případě, že zhodnotíte, že hrozí to, co si nepřejete, okamžitě zasáhněte. Jestliže začnete mít pocit, že jste si neporozuměli, nebo že kadeřnice není schopen vaši představu naplnit, máte právo vše zastavit, od smlouvy odstoupit a odejít. Nezapomeňte ale na to, že po vás kadeřnice bude chtít zaplatit doposud provedenou práci – tedy například mytí vlasů.

Když kadeřnice – recenze firem – práci dokončí, měla by se sama ujistit, že se vám výsledek líbí a že je podle vašich představ. Je to právě vaše kladná odpověď, která potvrdí, že „dílo“ bylo provedeno správně. Teprve pak byste měli zaplatit. Zaplacením totiž stvrzujete převzetí díla a také to, že jste s ním spokojeni.

Svět Ženy

Svět Ženy je magazín proŽeny o ženách. Magazín Svět Ženy rozumí ženám. Čtěte Svět Ženy a buďte ženou.
https://svet-zeny.cz/moda-a-styl/

  • Podpořte návrat pochvy po porodu do normálu a pohody 28.5.2023
    Ženský pohlavní orgán je nazýván pochva nebo také vagina. Slouží k reprodukci, hlavní její vlastností je ochrana vnitřních pohlavních orgánů před vnějšími vlivy, ať už jde o poševní kvasinkovou infekci nebo jiné bakterie a viry. Je elastickou svalovou trubicí o délce 7 – 8 cm spojující vulvu a děložní hrdlo. Důmyslně řešená pochva Zajímá vás, jaký […]
    admin
AktualityCZ
zpravyCZ
Galerie obrazů Praha
Galerie obrazů Praha
10 rad jak se dobře vyspat
Jak se dobře vyspat

Aktuality

AktualityCZ, zajímavosti ze světa zpráv, dnešní zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. AktualityCZ

https://aktualitycz.cz/prodejni-strategie-podniku/

Zeleninový salát s tuňákem
Zeleninový salát s tuňákem

 Novinky-Zpravy.cz

Novinky-Zprávy.cz Vám přináší zprávy ze světa a informace ze společnosti. Novinky-Zprávy.cz

https://novinky-zpravy.cz/ 

Tiskové Zprávy

Tiskové Zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. Business Web vydává Tiskové Zprávy
https://tiskove-zpravy.eu/

seo webu seo optimalizace internet press mediaAktualitycz.cz

AktualityCZ, zajímavosti ze světa zpráv, dnešní zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. AktualityCZ
https://aktualitycz.cz/galerie-praha