Nejvíce rozvíjející se částí kávového průmyslu je výroba kávových kapslí. Díky jednoduché přípravě a garantované kvalitě jsou kávové kapsle čím dál více oblíbenější.

Oblíbené kávové kapsle

Ne všichni, kdo pijí kávu se považují za odborníky a přesto mají všichni tento nápoj v oblibě. Své fanoušky si přístroje na kávové kapsle, ve kterých je mletá káva, získaly velmi snadno. Kvalitu kávy v kapsli ovlivňuje především použitá káva a rovněž správný postup přípravy kávy či lahodného espressa.

 

Jednoduché kávové kapsle nám přípravu nápoje velmi usnadní. Ačkoliv je odborníci na slovo vzatí za dobré nepovažují, své zákazníky nijak neztrácejí. Ba naopak, jejich prodej rapidně roste. Dávkování kávy je vždy stejné, avšak cena v přepočtu na jeden šálek je poměrně vyšší. Nevýhodou je také to, že některé přístroje vám umožní využívat jen jeden druh kapsle a tak vás může časem příprava stále stejného nápoje omrzet.

Jak kávové kapsle vybírat?

Jakou kávu dostanete po přípravě v kávovém automatu závisí také na tom, jaký přístroj a kávové kapsle používáte. Výrobci nenabízejí příliš velký sortiment kapslí a tak je vhodné ještě před nákupem přístroje zhlédnout jejich nabídku.

Kávové Kapsle
Kávové Kapsle

K výrobě kávových kapslí se používá obal z hliníku nebo z plastu. Při výběru kávové kapsle si můžete vybrat buď ty, které obsahují 100% arabicu nebo směs arabicy a robusty. Arabica má širší spektrum chutí, jemné ovocné podtóny, je také o něco dražší avšak velmi kvalitní. Obsahuje 0,8 – 1,14% kofeinu. Řada výrobců nabízí kapsle s kávou bez kofeinu, ale s dobrým přístrojem si také můžete připravit mléčnou kávu z kapsle s mlékem, ochucenou kávu i horkou čokoládu, také caffe latté, latté macchiato a to vše bez složité přípravy. Stačí příslušný typ kapsle vsunout do přístoje a zapnout.

http://www.n-a.cz/

Spread the love
  •  
  •  
  •  

Svět Ženy

Svět Ženy je magazín proŽeny o ženách. Magazín Svět Ženy rozumí ženám. Čtěte Svět Ženy a buďte ženou.
http://svet-zeny.cz/moda-a-styl/

  • Nejlepší zimní recepty pro zdraví 12.12.2018
    Zima je často obdobím nachlazení, a pokud ji nechcete strávit v posteli, s horečkami, rýmou a dalšími nepříjemnými příznaky nemoci, tak zkuste udělat něco pro své zdraví. Zkuste změnit skladbu jídelníčku a inspirujte se zdravými potravinami, které vás zahřejí. Čemu se v zimě vyhnout V zimě by mělo být hlavním cílem doplnit tělu potřebné živiny, minerály a vitamíny. Nejvhodnější […]
    admin
AktualityCZ
zpravyCZ
Galerie obrazů Praha
Galerie obrazů Praha
10 rad jak se dobře vyspat
Jak se dobře vyspat

Aktualitycz.cz

AktualityCZ, zajímavosti ze světa zpráv, dnešní zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. AktualityCZ

https://aktualitycz.cz/prodejni-strategie-podniku/

Zeleninový salát s tuňákem
Zeleninový salát s tuňákem

 Novinky-Zpravy.cz

Novinky-Zprávy.cz Vám přináší zprávy ze světa a informace ze společnosti. Novinky-Zprávy.cz

https://novinky-zpravy.cz/ 

Vyberte si z naší široké nabídky kovových modelů aut od nejznámějších světových výrobců sběratelských modelů.

Tiskové Zprávy

Tiskové Zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. Business Web vydává Tiskové Zprávy
http://tiskove-zpravy.eu/

seo webu seo optimalizace internet press mediaAktualitycz.cz

AktualityCZ, zajímavosti ze světa zpráv, dnešní zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. AktualityCZ
https://aktualitycz.cz/galerie-praha

ZprávyCZ na Facebooku