Pokud neustále vymýšlíte program pro své ratolesti a už vám dochází nápady, je zde řešení v podobě agentury HAPPYTIMES, jež se zabývá činností v zábavě dětí a dospívajících. Tato společnost například pronajímá skákací hrad, zajistí dětem zábavu formou nafukovacích atrakcí, zorbing fotbalu, fotbalu v nafukovacích koulích a spoustu dalšího. Jestliže máte v plánu například narozeninovou oslavu syna, či dcery, nebo chcete uspořádat třeba firemní akci a chcete bezpečnou a jedinečnou zábavu, neváhejte kontaktovat naši firmu. Uděláme vše pro vaši spokojenost a zaručíme vám, že se budou bavit nejen děti, ale také dospělí.

Naše jedinečná nabídka

Agentura HAPPYTIMES byla založena v roce 2012 dvěma kamarády Janem Havlem, a Michalem Šafránkem a s přispěním známého pražského klauna Ferdy alias Petra Čermáka. Jako další významný partner se po čase ukázal Daniel Eliáš, který vynalezl pro agenturu svou skvělou cukrovou vatu. V případě konání například firemních akcí, kde je vítána zábava celých rodin, můžou dospělí vyzkoušet třeba tolik oblíbený fotbal v koulích a zorbing fotbal, u něhož se užije spousta legrace. Ale také body zorbing je pro vás určitě správná volba, pokud hledáte zábavu pro větší skupinu lidí tak, aby byl spokojený každý.

Přijďte se k nám pobavit

Kromě zorbing fotbalu, skákacího hradu pro děti a nafukovacích atrakcí můžete využít naše kreativní dětské dílny, soutěže, jež pro své zákazníky pravidelně připravujeme, klaunská vystoupení, můžete obdivovat naši balónkovou dekoraci, nechat dětem pomalovat obličej a spoustu jiné zábavy. Najdete nás v Říčanech a kontaktovat nás můžete buďto na e-mail, anebo můžete zavolat osobně. My vám vždy rádi vyjdeme vstříc, poradíme vám v případě jakéhokoliv dotazu a ve všem se pokusíme vyhovět. Těšíme se na vás a doufáme, že díky naší agentuře najdete vyžití nejen pro své děti, ale i pro sebe.

Napsat komentář

Svět Ženy

Svět Ženy je magazín proŽeny o ženách. Magazín Svět Ženy rozumí ženám. Čtěte Svět Ženy a buďte ženou.
https://svet-zeny.cz/moda-a-styl/

  • Ovoce sušené mrazem – zdravá a lehká svačinka 4.9.2020
    Občas téměř každého z nás honí mlsná a dal by si něco dobrého na zub. Ale co si tak dát, pokud si hlídáte linii a chcete se stravovat zdravě?  Pokud si odpíráte různé sladkosti? Různé druhy ovoce, v čerstvé podobě už vás omrzelo? Tak si dejte sušené, ovšem ve zdravější podobě, a sice lyofilizované. Dopřejte si zdravou […]
    svet zeny
AktualityCZ
zpravyCZ
Galerie obrazů Praha
Galerie obrazů Praha
10 rad jak se dobře vyspat
Jak se dobře vyspat

Aktuality

AktualityCZ, zajímavosti ze světa zpráv, dnešní zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. AktualityCZ

https://aktualitycz.cz/prodejni-strategie-podniku/

Zeleninový salát s tuňákem
Zeleninový salát s tuňákem

 Novinky-Zpravy.cz

Novinky-Zprávy.cz Vám přináší zprávy ze světa a informace ze společnosti. Novinky-Zprávy.cz

https://novinky-zpravy.cz/ 

Tiskové Zprávy

Tiskové Zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. Business Web vydává Tiskové Zprávy
https://tiskove-zpravy.eu/

seo webu seo optimalizace internet press mediaAktualitycz.cz

AktualityCZ, zajímavosti ze světa zpráv, dnešní zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. AktualityCZ
https://aktualitycz.cz/galerie-praha