Pokud neustále vymýšlíte program pro své ratolesti a už vám dochází nápady, je zde řešení v podobě agentury HAPPYTIMES, jež se zabývá činností v zábavě dětí a dospívajících. Tato společnost například pronajímá skákací hrad, zajistí dětem zábavu formou nafukovacích atrakcí, zorbing fotbalu, fotbalu v nafukovacích koulích a spoustu dalšího. Jestliže máte v plánu například narozeninovou oslavu syna, či dcery, nebo chcete uspořádat třeba firemní akci a chcete bezpečnou a jedinečnou zábavu, neváhejte kontaktovat naši firmu. Uděláme vše pro vaši spokojenost a zaručíme vám, že se budou bavit nejen děti, ale také dospělí.

Naše jedinečná nabídka

Agentura HAPPYTIMES byla založena v roce 2012 dvěma kamarády Janem Havlem, a Michalem Šafránkem a s přispěním známého pražského klauna Ferdy alias Petra Čermáka. Jako další významný partner se po čase ukázal Daniel Eliáš, který vynalezl pro agenturu svou skvělou cukrovou vatu. V případě konání například firemních akcí, kde je vítána zábava celých rodin, můžou dospělí vyzkoušet třeba tolik oblíbený fotbal v koulích a zorbing fotbal, u něhož se užije spousta legrace. Ale také body zorbing je pro vás určitě správná volba, pokud hledáte zábavu pro větší skupinu lidí tak, aby byl spokojený každý.

Přijďte se k nám pobavit

Kromě zorbing fotbalu, skákacího hradu pro děti a nafukovacích atrakcí můžete využít naše kreativní dětské dílny, soutěže, jež pro své zákazníky pravidelně připravujeme, klaunská vystoupení, můžete obdivovat naši balónkovou dekoraci, nechat dětem pomalovat obličej a spoustu jiné zábavy. Najdete nás v Říčanech a kontaktovat nás můžete buďto na e-mail, anebo můžete zavolat osobně. My vám vždy rádi vyjdeme vstříc, poradíme vám v případě jakéhokoliv dotazu a ve všem se pokusíme vyhovět. Těšíme se na vás a doufáme, že díky naší agentuře najdete vyžití nejen pro své děti, ale i pro sebe.

Svět Ženy

Svět Ženy je magazín proŽeny o ženách. Magazín Svět Ženy rozumí ženám. Čtěte Svět Ženy a buďte ženou.
https://svet-zeny.cz/moda-a-styl/

  • Tipy na originální dekorace, které do vašeho domova přinesou léto 21.5.2024
    Nadcházející léto s sebou přináší nejen teplé dny a dlouhé večery, ale také příležitost osvěžit interiér vašeho domova. Originální letní dekorace může dodat vašemu prostoru svěží vzhled a navodit příjemnou atmosféru. Zde je několik tipů, jak vdechnout vašemu bydlení letní atmosféru. Mořské motivy Vytvořte si mořskou oázu pomocí přírodních materiálů a mořských motivů. Použijte mušle, písek, […]
    Nic netuším

Aktuality

AktualityCZ, zajímavosti ze světa zpráv, dnešní zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. AktualityCZ

https://aktualitycz.cz/prodejni-strategie-podniku/

 Novinky-Zpravy.cz

Novinky-Zprávy.cz Vám přináší zprávy ze světa a informace ze společnosti. Novinky-Zprávy.cz

https://novinky-zpravy.cz/ 

Tiskové Zprávy

Tiskové Zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. Business Web vydává Tiskové Zprávy
https://tiskove-zpravy.eu/

seo webu seo optimalizace internet press mediaAktualitycz.cz

AktualityCZ, zajímavosti ze světa zpráv, dnešní zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. AktualityCZ
https://aktualitycz.cz/galerie-praha