Přemýšlíte, jak oživit váš domov nebo kancelář? Vybíráte dekorace, barvu na stěny, poohlížíte se po novém nábytku? Jde to ale jinak, a to pomocí dveří. V interiéru často volíme dveře tmavé, nejčastěji v různých odstínech dřeva, ale krásně mohou vypadat i bílé dveře Praha. Ty nemusí být rozhodně nudné ani strohé, ale i ty nejjednodušší dveře bílé barvy dokážou dodat místnosti zcela jiný nádech.

Bílé dveře Praha
Bílé dveře Praha

více v článku...

Bílé dveře zapadnou do jakéhokoliv stylu

Bílé dveře Praha mají tu obrovskou výhodu, že se hodí do jakéhokoliv stylu interiéru. Mohou být součástí interiéru minimalistického, klasického i rustikálního. Vhodně doplňte světlé dveře s barvou zdí, dekoracemi a doplňky. Uvidíte, že budete výsledkem velmi příjemně překvapeni. Dveře bílé barvy místnost nádherně prosvětlí, přičemž se „netlučou“ s ostatními prvky, dekory a barvami.

Styl Provence a bílé dveře Praha

Proč jsou bílé dveře Praha v dnešní době tak oblíbené? Především díky své univerzálnosti. Může jít o dveře masivní nebo foliové, vždy splní skvěle svůj účel. Zapadnou výborně například do stylu Provence, pro který jsou typické levandule, patina, světlý nábytek, barvy bílá, kávová a fialová, víno, slunce a olivy. Jde o styl pohostinný a romantický, který si nachází řadu příznivců i u nás. Tmavé dveře se k němu určitě nehodí, ty bílé splní mnohem lépe svůj účel.

Bílé dveře- klasika, která neomrzí

Bílé dveře Praha jsou zkrátka klasikou, která se uplatní v kterékoliv době, neunaví nás a neomrzí. Ať už strohé nebo s různými zdobnými prvky, vždy budou vypadat dobře. Pokud jste tedy uznali za vhodné, že váš byt potřebuje nějakou změnu, nebo rekonstruujete, zkuste vzít tyto dveře v úvahu. A pokud si nejste jisti, jaký odstín dveří by byl ideální vzhledem k nábytku, podlaze a stěnám, bude bílá takřka vždy sázkou na jistotu.

Dveře PB
Dveře Pb

Vzdušnost a jednoduchost bílých dveří Praha

V jednoduchosti spočívá krása. Bílé dveře Praha působí vzdušně, jednoduše a opticky zvětšují prostor. Jejich neutrálnost si pochvalují i bytové designéři. Umožní totiž v domě zkombinovat mnohem více prvků. Bát se není třeba kontrastů, bílá barva k nim přímo vybízí.

Dveře Pb s.r.o.

Prodejna Praha
Průběžná 1323/48
100 00 Praha 10

tel.: 723 132 327
tel.: 722 286 673

e-mail: praha@dverepb.cz

Náš tip: Vybavení bytu by mělo designem ladit s dveřmi, podlahou i zárubněmi. Proto volte komody, skříně i ostatní nábytek tak, aby konečný dojem z místnosti nepůsobil rušivým dojmem.

2 Responses to Bílé dveře Praha prosvětlí a opticky zvětší vaše bydlení

Svět Ženy

Svět Ženy je magazín proŽeny o ženách. Magazín Svět Ženy rozumí ženám. Čtěte Svět Ženy a buďte ženou.
https://svet-zeny.cz/moda-a-styl/

  • Účinný efekt omlazení s Fotona 4D liftingem a procedurou Vector Lift 23.11.2023
    Hledáte účinný prostředek v boji proti stárnutí pokožky a nechcete podstoupit invazivní metodu, která by byla nejen bolestivá, ale zároveň by vyžadovala delší dobu rekonvalescence? Na pražské Beauty Clinic Synergy je listopad měsícem omlazení a vy máte možnost využít celou řadu zajímavých nabídek, a ještě před Vánoci okouzlit své okolí mladistvým vzhledem a sebe potěšit. […]
    admin
AktualityCZ
zpravyCZ
Galerie obrazů Praha
Galerie obrazů Praha
10 rad jak se dobře vyspat
Jak se dobře vyspat

Aktuality

AktualityCZ, zajímavosti ze světa zpráv, dnešní zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. AktualityCZ

https://aktualitycz.cz/prodejni-strategie-podniku/

Zeleninový salát s tuňákem
Zeleninový salát s tuňákem

 Novinky-Zpravy.cz

Novinky-Zprávy.cz Vám přináší zprávy ze světa a informace ze společnosti. Novinky-Zprávy.cz

https://novinky-zpravy.cz/ 

Tiskové Zprávy

Tiskové Zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. Business Web vydává Tiskové Zprávy
https://tiskove-zpravy.eu/

seo webu seo optimalizace internet press mediaAktualitycz.cz

AktualityCZ, zajímavosti ze světa zpráv, dnešní zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. AktualityCZ
https://aktualitycz.cz/galerie-praha