Rádi byste na dovolenou do zahraničí, ale Chorvatsko a Itálie vám už nic nového nenabízí? Pak si zaleťte někam do exotiky a budete mít zážitky na celý život. Nicméně exotická dovolená je také finančně náročná, proto si ukážeme, jak na ní můžete ušetřit.

Každá další dovolená na známých místech vás nudí víc a víc? Pak je potřeba udělat změnu a užít si opravdovou exotiku v některé daleké destinaci. Díky tomu poznáte kus světa, který je naprosto odlišný od toho, co zatím znáte a výrazně si rozšíříte obzory. Čeká na vás dobrodružství, na které nikdy nezapomenete. Nicméně cena exotické dovolená se pohybuje v desetitisících, proto je dobré znát par tipů, jak ušetřit, aby si tuto dovolenou užila i vaše peněženka.

více v článku...

Využívejte vyhledávače letenek pro své nákupy

Často nejdražší položka na exotické dovolené jsou letenky. Obecně platí, že čím dále se destinace nachází, tím dražší je i samotná letenka. Nicméně pokud budete pro jejich koupi využívat vyhledávače letenek, pak se mnohdy dostanete na velice zajímavé ceny. Vyhledávače letenek totiž dokáží zpracovat údaje od všech leteckých společností, včetně nejrůznějších akcí a vybrat úplně tu nejvýhodnější nabídku. Mezi nejoblíbenější vyhledávače letenek patří Kiwi.com.

Pořiďte si ubytování přes rezervační portály

Stejné pravidlo platí i u objednávání ubytování. Rezervační portály nejenže šetří váš čas, protože představa, že byste si sami procházeli nabídku tisíce ubytovacích zařízení je sci-fi, ale i šetří vaši peněženku, protože vždy přehledně vidíte ty nejvýhodnější nabídky. Portál Booking.com slevové nabídky neustále aktualizuje.

Svěřte své služby do rukou cestovních kanceláří

Výlet do exotiky s cestovní kanceláří je sice dražší, ale zase budete mít všechno zařízené a o nic se nemusíte starat. Zejména pro rodiny je tato možnost ideální. Nicméně pokud vás exotika nepřesvědčila a zůstanete u evropské klasiky, pak si můžete vybrat jeden z oblíbených zájezdů cestovní kanceláře České kormidlo. Tato cestovní kancelář se specializuje zejména na zájezdy do nejoblíbenějších českých destinací, a to Chorvatska a Itálie.

Ušetřete na nákupu vaší exotické dovolené s cashbackem

I přes výše uvedené tipy vás exotická dovolená vyjde na hodně peněz, proto je vhodné vědět, jak byste mohli ještě více ušetřit. Tím způsobem je cashback, který spočívá v tom, že za každý nákup u partnerských obchodů získáte část peněz zpět. Nejprve se zadarmo zaregistrujete na cashbackovém portálu Tipli.cz, poté se překliknete do vašeho oblíbeného obchodu, kde nakupujete tak, jak jste zvyklí a po zaplacení se vám vrátí předem stanovená část peněz z nákupu zpět. Takto můžete šetřit každým nákupem u takřka 400 e-shopů. Cashbackové odměny od Tipli získáte i při nákupu u Kiwi.com, Booking.com nebo cestovní kanceláře České kormidlo. Nicméně obchodů spojených s cestováním je v nabídce mnohem více.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Copywrighter.cz

Promo-clanky.cz

SEOlaborator.cz

Svět Ženy

Svět Ženy je magazín proŽeny o ženách. Magazín Svět Ženy rozumí ženám. Čtěte Svět Ženy a buďte ženou.
https://svet-zeny.cz/moda-a-styl/

  • Káva a mrkev? Proč ne! 29.9.2023
    Francouzské pekařství PAUL oslaví Mezinárodní den kávy netradiční specialitou Mezinárodní den kávy je oslavou lahodně hořkého nápoje, bez kterého si většina z nás nedokáže nebo spíš nechce svůj den ani představit. To dobře ví ve francouzských pekařstvích PAUL, kde pro zákazníky připravili netradiční kávovou specialitu. Od 1. do 8. října tu můžete ochutnat originální Mrkvovou polévku […]
    admin
AktualityCZ
zpravyCZ
Galerie obrazů Praha
Galerie obrazů Praha
10 rad jak se dobře vyspat
Jak se dobře vyspat

Aktuality

AktualityCZ, zajímavosti ze světa zpráv, dnešní zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. AktualityCZ

https://aktualitycz.cz/prodejni-strategie-podniku/

Zeleninový salát s tuňákem
Zeleninový salát s tuňákem

 Novinky-Zpravy.cz

Novinky-Zprávy.cz Vám přináší zprávy ze světa a informace ze společnosti. Novinky-Zprávy.cz

https://novinky-zpravy.cz/ 

Tiskové Zprávy

Tiskové Zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. Business Web vydává Tiskové Zprávy
https://tiskove-zpravy.eu/

seo webu seo optimalizace internet press mediaAktualitycz.cz

AktualityCZ, zajímavosti ze světa zpráv, dnešní zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. AktualityCZ
https://aktualitycz.cz/galerie-praha