Dámské mokasíny, ačkoli se těšily relativní oblibě prakticky vždy, nyní zažívají skutečný boom. Oceňují je nejen fanoušci módních novinek, ale také i ženy, které oceňují minimalismus nebo klasický přístup k módě ve svém šatníku. S jakými styly vypadají mokasíny nejlépe?

Kopírovat HTML Kopírovat text

Kdy nosit mokasíny?

Vypadají výjimečně a nabízejí výjimečné pohodlí, avšak dámské kožené mokasíny jsou boty určené typicky pro město. I když nošení těchto bot na horské túře Vám dodá šmrnc, zbaví Vás komfortu.

Tohoto druhu boty jsou však ideálním výběrem pro mnoho příležitostí v městské realitě. Můžete je použít během tvoření stylizace do práce, na výlet s přáteli nebo dokonce i na rande. K jakému oblečení se nejlépe hodí dámské mokasíny?

Mokasíny a šaty? Jsme pro!

Dámské kožené mokasíny je druh bot, který vlastně vznikl z pánské obuvi. Znamená to ale, že je nelze kombinovat s ženskými šaty? V žádném případě! Stylové mokasíny budou vypadat skvěle také i s přizpůsobenými, pletenými šaty nebo košilovými šaty, a také s mnoha jinými střihy šatů.

Pokud se neradi nudíte, můžete vytvářet i poněkud neobvyklé kombinace – například kombinovat těžké mokasíny s květovanými šaty na léto. Určitě upoutáte pozornost svého okolí!

Jaké ponožky k takovému vzhledu přidat? Pokud nechcete vyčnívat, vyberte si punčocháče, které jsou poměrně nenápadné. Pokud je však Vaším záměrem upoutat na sebe pozornost – můžete k šatům a mokasínům přidat například ponožky v délce pod kolena.

Mokasíny v kombinaci s kalhotami

Víte už, že dámské, kožené mokasíny budou krásně vypadat s šaty. To však neznamená, že je nemůžete kombinovat i s kalhotami. Které střihy budou vypadat nejlépe?

Nejlepší odpověď je: to záleží. Na čem? Na tom, jakého konečného výsledku chcete dosáhnout – mokasíny mohou vypadat dobře s objemnými kalhotami s květinovým vzorem, a také i přiléhavými džínovými kalhotami – ale v obou případech pomohou vytvořit mírně odlišné stylizace.

Dámské kožené mokasíny můžete také kombinovat s šortkami. Toto je nezbytná letní stylizace, kterou můžete doplnit zmíněnými v předchozím odstavci ponožkami v délce pod kolena nebo si vybrat nenápadné lycrové ponožky.

A co sukně?

Vzhledem k tomu, že dámské kožené mokasíny jsou samozřejmě povoleny k šatům a kalhotám, u sukní to nemůže být jinak. Pro jedinečný ženský vzhled můžete kombinovat lehkou sukni ve stylu boho s těžkými, dámskými mokasíny: jedinečný efekt zaručen! Pokud toužíte po štíhlejší siluetě, zvolte boty na platformě, které nohy mírně prodlouží a zeštíhlí.

Jak vidíte, kožené mokasíny dámské jsou ideálním výběrem, pokud jde o „městské“ boty. Každá žena by měla mít ve svém šatníku alespoň jeden pár! 

Svět Ženy

Svět Ženy je magazín proŽeny o ženách. Magazín Svět Ženy rozumí ženám. Čtěte Svět Ženy a buďte ženou.
https://svet-zeny.cz/moda-a-styl/

  • Sbírka potravin na Rohlíku: S podporou zákazníků už Rohlik.cz poslal 1,6 milionu 7.5.2024
    Rohlik.cz, největší český online prodejce potravin, hlásí úspěšné výsledky nedávno konané Sbírky potravin. Ta se stala významnou pomocí pro rodiče samoživitele, osamělé seniory, osoby s handicapem a další znevýhodněné skupiny. Tato dobročinná akce, která se mimo jiné uskutečnila i online formou na webu Rohlíku, umožnila zákazníkům přispět trvanlivými potravinami, hygienickými potřebami a drogerií. „Sbírka potravin […]
    admin

Aktuality

AktualityCZ, zajímavosti ze světa zpráv, dnešní zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. AktualityCZ

https://aktualitycz.cz/prodejni-strategie-podniku/

 Novinky-Zpravy.cz

Novinky-Zprávy.cz Vám přináší zprávy ze světa a informace ze společnosti. Novinky-Zprávy.cz

https://novinky-zpravy.cz/ 

Tiskové Zprávy

Tiskové Zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. Business Web vydává Tiskové Zprávy
https://tiskove-zpravy.eu/

seo webu seo optimalizace internet press mediaAktualitycz.cz

AktualityCZ, zajímavosti ze světa zpráv, dnešní zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. AktualityCZ
https://aktualitycz.cz/galerie-praha