Chcete-li uspořádat firemní akci, konferenci, školení, či seminář v České republice, jsou vám k dispozici hotely sítě SIVEK HOTELS. Například hotel Selský Dvůr nabízí konferenční salonek vybavený moderní konferenční technikou, kterou v případě zájmu klienta lze doplnit či přizpůsobit jeho potřebám, například místnost zatemnit. Pro privátnější potřebu je v nabídce salonek v restaurační části hotelu, pro větší společnost je možné využít oddělenou část restaurace. Zasedací místnost je vybavena TV, DVD, videem, plátnem, dataprojektorem, flip-charty, možností ozvučení a zajištění překladatelských služeb. Hotel je oblíbený nejen pro konferenční a gastronomické zázemí, ale i pro svou výhodnou polohu, dopravní dostupnost a vlastní parkoviště a pokrytý je wifi signálem umožňujícím bezplatné připojení na internet. Pro účastníky seminářů a školení je v nabídce i coffee break s kávou, čajem, minerálkou, slaným a sladkým občerstvením nebo se nabídka přizpůsobí přání klienta. Je možné také připravit pracovní oběd formou jednotného menu. Při slavnostnějších příležitostech je v exkluzivním interiéru doporučený banket, raut, či slavnostní servírování večeře.

Lázně
SIVEK HOTELS

            Několik konferenčních prostor a hotelových salonků s běžnou konferenční technikou nabízí i Hotel Kampa-Stará Zbrojnice. Variabilní uspořádání různých akcí až pro 250 účastníků nabízí velký kongresový prostor a několik menších salonků. Prostory jsou zdobené v rytířském stylu. Paralelní oddělené jednání či prezentace mohou probíhat současně, aniž by se účastníci navzájem rušili. Interiér gastronomické části je upraven tak, aby hotelu vrátil romantickou atmosféru z doby jeho vzniku koncem 17. století. Rytířský sál s replikami dobových zbraní, rytířského brnění a doplňků se považuje za jeden z exkluzivních konferenčních prostor Prahy. Kromě firemních akcí se zde pořádají i svatby, hostiny a rauty. Občerstvení, obědy, večeře, coffe breaky, rauty nebo slavnostní recepce jsou zabezpečovány vyškolenými gastronomickými odborníky s mezinárodními zkušenostmi a oceněními. Kapacita prostor je různá. Největší prostor nabízí Michnův Palác s 300 m², který nabízí při uspořádání divadlo 100 míst, škola a tvar U / I 48 míst a při rautu 120. Menší, o rozloze 216 m², je Rytířský sál, do kterého se při umístění divadlo a banket vejde 200 osob, škola 100, raut 250 a tvar U / I 66/55. Mušketýrský salonek o rozloze 46 m² nabízí při divadle 55 míst, škole 20, banketu 40, rautu 50, tvarech U / I 0/35 míst. Nejmenším prostorem je Střelecký salonek, který má 44 m², a při rozložení divadlo a raut nabízí 40 míst, při banketu 32, škole 18 a tvaru U / I 24/18 míst. Možnosti jsou tedy opravdu různé a vybrat si můžete, co vám vyhovuje.

SIVEK HOTELS
SIVEK HOTELS

Vyberte si z pestré nabídky a uspořádejte svoji firemní či společenskou akci v atraktivním a příjemném prostředí s kvalitními službami. Uspořádejte svoji akci tam, kde se budou vaši zaměstnanci či obchodní partneři cítit příjemně, podpoříte tím svoje vzájemné vztahy. Kromě pracovních záležitostí budou všichni vzpomínat na relax či aktivní odpočinek v netradičním prostředí vyhlášených lázní či luxusních hotelů, ať už v České republice nebo v sousedním Slovensku. Vsaďte na dokonalé sužby a výjimečné prostředí.
Více informací je na: www.bohemia-lazne.cz, www.LazneLuhacovice.cz, www.HotelAlexandria.cz, www.kupele-bj.sk, www.spa.sk, www.grandviglas.com, www.sivekhotels.com.

 

Svět Ženy

Svět Ženy je magazín proŽeny o ženách. Magazín Svět Ženy rozumí ženám. Čtěte Svět Ženy a buďte ženou.
https://svet-zeny.cz/moda-a-styl/

Aktuality

AktualityCZ, zajímavosti ze světa zpráv, dnešní zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. AktualityCZ

https://aktualitycz.cz/prodejni-strategie-podniku/

 Novinky-Zpravy.cz

Novinky-Zprávy.cz Vám přináší zprávy ze světa a informace ze společnosti. Novinky-Zprávy.cz

https://novinky-zpravy.cz/ 

Tiskové Zprávy

Tiskové Zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. Business Web vydává Tiskové Zprávy
https://tiskove-zpravy.eu/

seo webu seo optimalizace internet press mediaAktualitycz.cz

AktualityCZ, zajímavosti ze světa zpráv, dnešní zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. AktualityCZ
https://aktualitycz.cz/galerie-praha