Myslíte si, že letáky už dávno nejsou efektivní formou reklamy? Není to tak. Je to podobné jako s reklamními předměty, i těm ještě neodzvonilo a stále mohou být opravdu efektivním způsobem, jak firmu dostat do podvědomí lidí. V případě letáků je však třeba klást důraz na správnou grafiku. Abyste se vyhnuli tomu, že lidé zahodí leták do prvního koše, který potkají, měli byste apelovat na umístění fotografie nebo obrázku na levou stravu. Mozek vnímá levou stranu kreativněji, pravou stranu pak analyticky, proto je dobré text dát spíše napravo. To je však jen jeden z mnoha triků, které dokážou i z letáku vytvořit skutečně efektivní formu reklamy vaší společnosti. 

Ať se slogan rýmuje

Chcete se opravdu vrýt do podvědomí lidí? Měli byste vsadit všechna esa v rukávu na opravdu schopného copywritera, který vám vytvoří rýmující slogan. Jen málokdo si uvědomuje, že lidé mají básničky a rýmovačky rádi. Zkrátka se jim vryjí do paměti a musí si je pak neustále přemítat v hlavě. A toho přesně chcete dosáhnout – aby vás lidé nemohli dostat z hlavy. 

Logo dávejte vždycky napravo

Stejně jako v případě umísťování fotografií nebo obrázků na plakát či leták je dobré dávat logo napravo. A důvod je taktéž naprosto stejný – důvodem je to, že tuto stranu náš mozek vnímá kreativněji. Navíc často o dané věci musí více přemýšlet, což opět povede k tomu, že vás a vaši firmu lidé nedostanou tak hravě z hlavy. 

V případě loga se nebojte velikosti. Ve světě reklamy platí, že čím větší logo, tím více pozornosti. Ale samozřejmě to s velikostí nepřehánějte, aby se naopak nezhoršilo vnímání značky jako takové. 

Volte netradiční písmo

Aktuálně máte při tvorbě letáků nebo plakátů k dispozici celou spoustu fontů. Neměli byste sahat po písmu, které tak dobře znáte, buďte už i samotným písmem zcela originální a unikátní. Vyberte si písmo, kterým se zcela odlišíte. Jen pozor na jedno – musí být hlavně dobře čitelné.

Ano, letáky nepatří mezi praktické předměty a v současnosti jsou trendem roušky, ale na to je řešení formou roušek s vlastním potiskem. Protože i samotná reklama může efektivitu posunout na úplně novou úroveň.

Svět Ženy

Svět Ženy je magazín proŽeny o ženách. Magazín Svět Ženy rozumí ženám. Čtěte Svět Ženy a buďte ženou.
https://svet-zeny.cz/moda-a-styl/

  • Povolání barista: Jak se dostat ke svému vysněnému povolání? 30.1.2023
    Pro mnohé je káva velkou vášní, a to natolik, že se jí chtějí zabývat i ve svém pracovním životě. Pokud je káva vaším největším koníčkem, zajímají vás nejnovější trendy a chcete se v kávovém umění stále zlepšovat, možná bude dobré zkusit kariéru v baristickém odvětví. Co to obnáší a jak se k této práci dostat? […]
    Nic netuším
AktualityCZ
zpravyCZ
Galerie obrazů Praha
Galerie obrazů Praha
10 rad jak se dobře vyspat
Jak se dobře vyspat

Aktuality

AktualityCZ, zajímavosti ze světa zpráv, dnešní zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. AktualityCZ

https://aktualitycz.cz/prodejni-strategie-podniku/

Zeleninový salát s tuňákem
Zeleninový salát s tuňákem

 Novinky-Zpravy.cz

Novinky-Zprávy.cz Vám přináší zprávy ze světa a informace ze společnosti. Novinky-Zprávy.cz

https://novinky-zpravy.cz/ 

Tiskové Zprávy

Tiskové Zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. Business Web vydává Tiskové Zprávy
https://tiskove-zpravy.eu/

seo webu seo optimalizace internet press mediaAktualitycz.cz

AktualityCZ, zajímavosti ze světa zpráv, dnešní zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. AktualityCZ
https://aktualitycz.cz/galerie-praha