Zajímá vás otázka spojení úvěrů či snížení splátky půjčky? Vitacredit je tu pro vás! Jedná se o společnost, která získala možnost poskytování nebankovních úvěrů, a to od 11. května 2018. Toto povolení podává Česká národní banka.

Vitacredit vám nabízí:

  • Úvěr pro podnikatele
  • Úvěr na konsolidaci, řešení exekucí a dražeb
  • Úvěr na cokoliv

Vitacredit má dány své podmínky pro úvěry. Pro vás, kteří se rozhodli živit podnikáním, tady máme úvěr pro podnikatele. Úroková sazba je 8,9 %, RPSN dosahuje maximálně 34,8 %. Pakliže jste se dostali do finanční tísně a nevíte, jak ji řešit, zvolte úvěr na konsolidaci. Tento úvěr vám dokáže vyřešit vaše problémy a vy už zase budete žít běžným životem. Tuto nebankovní půjčku si můžete sjednat až na dobu 15 let, nad částku 499 000 dokonce na 20 let. Úroková sazba u posledního typu úvěru dosahuje 10,9 %.

Jaké jsou podmínky?

Podmínky u všech úvěrů jsou velmi podobné. Jde o úvěry, které lze zajistit nemovitostí v osobním vlastnictví nebo ve vlastnictví třetí osoby. Ať už jde o dům, byt či pozemek, všechny nemovitosti vám mohou ručit.

Další velmi zajímavá možnost je sloučení úvěrů do jednoho. Získáte tím možnost snížení splátky úvěru a zároveň se vám uleví, protože už budete nyní splácet jen jednu půjčku. Klidně si splátky rozvrhněte, jak se vám hodí. Máte tu možnost. U tohoto sloučení není ani důležité, kolik půjček máte. Spojit dohromady lze neomezené množství půjček. Další variantou je spojení půjček i vašich členů rodiny.

Vitacredit vás osvobodí

Vitacredit po vás nechce žádné zbytečné poplatky. Jediný poplatek je poplatek za uzavření smlouvy. Ostatní už neřešíte. U úvěru pro podnikatele se rozhodněte vy, jestli ho chcete jako účelový nebo neúčelový. Podmínky si důkladně přečtěte a vždy se ptejte, pokud něčemu nerozumíte. I kdyby to mělo být třikrát dokola.

Svět Ženy

Svět Ženy je magazín proŽeny o ženách. Magazín Svět Ženy rozumí ženám. Čtěte Svět Ženy a buďte ženou.
https://svet-zeny.cz/moda-a-styl/

  • Snubní a zásnubní prsteny jako symbol lásky a věrnosti 20.2.2024
    Výběr snubního a zásnubního prstenu je jedním z nejdůležitějších rozhodnutí spojených s přípravou na svatbu. Tyto klenoty nesou nejen krásu a eleganci, ale také velký symbolický význam. Při výběru těchto prstenů je důležité vzít v úvahu nejen jejich design, ale i osobní příběh, který budou reprezentovat. Snubní a zásnubní prsteny mají dlouhou historii jako symbol […]
    Nic netuším

Aktuality

AktualityCZ, zajímavosti ze světa zpráv, dnešní zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. AktualityCZ

https://aktualitycz.cz/prodejni-strategie-podniku/

 Novinky-Zpravy.cz

Novinky-Zprávy.cz Vám přináší zprávy ze světa a informace ze společnosti. Novinky-Zprávy.cz

https://novinky-zpravy.cz/ 

Tiskové Zprávy

Tiskové Zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. Business Web vydává Tiskové Zprávy
https://tiskove-zpravy.eu/

seo webu seo optimalizace internet press mediaAktualitycz.cz

AktualityCZ, zajímavosti ze světa zpráv, dnešní zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. AktualityCZ
https://aktualitycz.cz/galerie-praha