Zajímá vás otázka spojení úvěrů či snížení splátky půjčky? Vitacredit je tu pro vás! Jedná se o společnost, která získala možnost poskytování nebankovních úvěrů, a to od 11. května 2018. Toto povolení podává Česká národní banka.

více v článku...

Vitacredit vám nabízí:

  • Úvěr pro podnikatele
  • Úvěr na konsolidaci, řešení exekucí a dražeb
  • Úvěr na cokoliv

Vitacredit má dány své podmínky pro úvěry. Pro vás, kteří se rozhodli živit podnikáním, tady máme úvěr pro podnikatele. Úroková sazba je 8,9 %, RPSN dosahuje maximálně 34,8 %. Pakliže jste se dostali do finanční tísně a nevíte, jak ji řešit, zvolte úvěr na konsolidaci. Tento úvěr vám dokáže vyřešit vaše problémy a vy už zase budete žít běžným životem. Tuto nebankovní půjčku si můžete sjednat až na dobu 15 let, nad částku 499 000 dokonce na 20 let. Úroková sazba u posledního typu úvěru dosahuje 10,9 %.

Jaké jsou podmínky?

Podmínky u všech úvěrů jsou velmi podobné. Jde o úvěry, které lze zajistit nemovitostí v osobním vlastnictví nebo ve vlastnictví třetí osoby. Ať už jde o dům, byt či pozemek, všechny nemovitosti vám mohou ručit.

Další velmi zajímavá možnost je sloučení úvěrů do jednoho. Získáte tím možnost snížení splátky úvěru a zároveň se vám uleví, protože už budete nyní splácet jen jednu půjčku. Klidně si splátky rozvrhněte, jak se vám hodí. Máte tu možnost. U tohoto sloučení není ani důležité, kolik půjček máte. Spojit dohromady lze neomezené množství půjček. Další variantou je spojení půjček i vašich členů rodiny.

Vitacredit vás osvobodí

Vitacredit po vás nechce žádné zbytečné poplatky. Jediný poplatek je poplatek za uzavření smlouvy. Ostatní už neřešíte. U úvěru pro podnikatele se rozhodněte vy, jestli ho chcete jako účelový nebo neúčelový. Podmínky si důkladně přečtěte a vždy se ptejte, pokud něčemu nerozumíte. I kdyby to mělo být třikrát dokola.

Svět Ženy

Svět Ženy je magazín proŽeny o ženách. Magazín Svět Ženy rozumí ženám. Čtěte Svět Ženy a buďte ženou.
https://svet-zeny.cz/moda-a-styl/

  • Jak je to vlastně s padáním vlasů z hlediska pohlaví 26.3.2023
     Je pravda, že muži trpí takzvaným plešatěním víc? Podle výzkumů postihuje nadměrná ztráta vlasů asi polovinu mužů mezi 18 a 45 lety, problém se s přibývajícími léty ještě zhoršuje, na ztrátu bujné kštice si stěžuje až 80 % mužů nad 50 let věku. Alopecie, jak se odborně nazývá nadměrné padání vlasů, se ale nevyhýbá ani ženám. […]
    admin
AktualityCZ
zpravyCZ
Galerie obrazů Praha
Galerie obrazů Praha
10 rad jak se dobře vyspat
Jak se dobře vyspat

Aktuality

AktualityCZ, zajímavosti ze světa zpráv, dnešní zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. AktualityCZ

https://aktualitycz.cz/prodejni-strategie-podniku/

Zeleninový salát s tuňákem
Zeleninový salát s tuňákem

 Novinky-Zpravy.cz

Novinky-Zprávy.cz Vám přináší zprávy ze světa a informace ze společnosti. Novinky-Zprávy.cz

https://novinky-zpravy.cz/ 

Tiskové Zprávy

Tiskové Zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. Business Web vydává Tiskové Zprávy
https://tiskove-zpravy.eu/

seo webu seo optimalizace internet press mediaAktualitycz.cz

AktualityCZ, zajímavosti ze světa zpráv, dnešní zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. AktualityCZ
https://aktualitycz.cz/galerie-praha