Baví vás fotografování a chtěli byste tento svůj koníček dále rozvíjet a zdokonalovat se v něm? Objednejte se na naše kurzy fotografování a získejte nové zkušenosti a znalosti v oblasti fotografie. Na kurzech se naučíte nejen základům práce se zrcadlovkou, ale i pokročilejší techniky. Navštivte naši večerní fotoškolu, která trvá tři měsíce, 2 hodiny týdně. Chtěli byste darovat kurz někomu blízkému? Máte jedinečnou příležitost koupit si poukaz v nominální hodnotě a výběr kurzu nechat na obdarovaném. Věnujte se dálkovému studiu fotografie a obohaťte své zkušenosti a dovednosti s fotografováním.

Umělecký rozvoj

Fotografování má své kouzlo. Kdo jednou propadl této vášni, zažije spoustu nádherných chvil a okamžiků za sklem fotoaparátu. Nezáleží na tom, jaký objekt anebo předmět právě fotografujete. Ať už se jedná o neživou věc, či fotografii člověka v různých pózách a situacích, dá vám tato zkušenost neuvěřitelné zážitky a rozvine vaše umělecké cítění. Nenechávejte své schopnosti usnout na vavřínech a objednejte se na naše dálkové studium fotografie, kde se nejen naučíte fotografii vnímat jako umění, ale při konzultacích získáte názor na svoje fotografie od několika profesionálů. Dále bychom rádi představili kurz Workshop Glamour & Fashion, která se pořádá zpravidla jednou ročně, anebo kurz Fotografujeme na film, který je určen pro opravdové fotografické fajnšmekry.

Svět barev a poznání

Workshop Glamour & Fashion, to jsou krásné dívky, moderní prostory a skvělá atmosféra. Jedná se o fotografování skutečné módní přehlídky nanečisto, kde se setkáte i s opravdovými vizážisty a stylisty.  Další zajímavou akcí je Fotoškola 5v1, což je absolutní novinka. Jedná se o alternativu k večerní fotoškole. Tento kurz se koná 5×4 hodiny, jeden den v týdnu. Každý den je zaměřen tématicky, na základy fotografování, kompozici, produkt, anebo portrét. Zdokonalujte se na kurzech nejen naší večerní fotoškoly. Těšíme se na další nadšence, kteří se k nám přijdou vzdělávat a učit novým věcem.

Svět Ženy

Svět Ženy je magazín proŽeny o ženách. Magazín Svět Ženy rozumí ženám. Čtěte Svět Ženy a buďte ženou.
https://svet-zeny.cz/moda-a-styl/

Aktuality

AktualityCZ, zajímavosti ze světa zpráv, dnešní zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. AktualityCZ

https://aktualitycz.cz/prodejni-strategie-podniku/

 Novinky-Zpravy.cz

Novinky-Zprávy.cz Vám přináší zprávy ze světa a informace ze společnosti. Novinky-Zprávy.cz

https://novinky-zpravy.cz/ 

Tiskové Zprávy

Tiskové Zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. Business Web vydává Tiskové Zprávy
https://tiskove-zpravy.eu/

seo webu seo optimalizace internet press mediaAktualitycz.cz

AktualityCZ, zajímavosti ze světa zpráv, dnešní zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. AktualityCZ
https://aktualitycz.cz/galerie-praha