Ač se to zdá k nevíře, nezadržitelným tempem se blíží konec školního roku a s ním rozdávání vysvědčení. Na léto a osm týdnů volna se těší nejen děti, ale také jejich učitelé. S koncem školního roku často zazní, jaký dárek věnovat paní učitelce, aby udělal radost? Bezpochyby takový, který bude darovaný od srdce.

Jaký vybrat dárek pro paní učitelku?

Paní učitelky jsou nedílnou součástí každého třídní kolektivu. Právě na nich mnohdy záleží, jaká atmosféra bude v dané třídě panovat. Často si pamatujeme v dospělosti učitele, který byl nejen hodný, ale především spravedlivý, upřímný a zdravě přísný. Pokud učitel umí do kolektivu vnést dynamiku, dobrou náladu a zajímavé nápady, je to právě ten učitel, který si zaslouží milou pozornost právě na konci školního roku. Firma na zážitky se letos rozhodla nenechat rodiče při výběru dárku pro paní učitelku ve štychu a přináší mnoho zajímavých námětů na krásné dárky. Věnovat můžete například let balónem, voucher na tento jedinečný zážitek koupíte zde www.firmanazazitky.cz/let-balonem-standard

Složí-li se na takovýto netradiční dárek celá třída, nemusí jít ani o nikterak finančně náročnou záležitost. Díky letu balónem pozná paní učitelka či pan učitel lidský svět z ptačí perspektivy. Let balónem umožňuje proletět se nad místy, která jsou nám dobře známá i nad místy, která jsme doposud nenavštívili. Samozřejmostí je pocit svobody, volnosti a nekončící vzrušení.

Nepřehlédněte online dárkové poukazy od Firmy na zážitky

Inspiraci na dárky pro paní učitelku můžete čerpat také z bohatého spektra gurmánských, wellness nebo adrenalinových zážitků. Velmi oblíbené jsou rovněž online dárkové poukazy. Právě ty poskytují možnost nákupu z pohodlí domova či kanceláře, aniž byste museli trávit dlouhé hodiny vybíráním dárků v přeplněných nákupních centrech.

Svět Ženy

Svět Ženy je magazín proŽeny o ženách. Magazín Svět Ženy rozumí ženám. Čtěte Svět Ženy a buďte ženou.
https://svet-zeny.cz/moda-a-styl/

  • Jak doplnit v jídelníčku zdravé tuky 3.2.2023
    Dali jste si do nového roku předsevzetí, že budete jíst zdravěji? Doplňte do vyváženého a pestrého jídelníčku kromě potřebných bílkovin a sacharidů také zdravé tuky. Poradíme vám, jak na to. Slyšeli jste už o makroživinách, které stojí za zdravým jídelníčkem? Konkrétní složení bílkovin, sacharidů a tuků si můžete spočítat v kalkulačce energetického příjmu. Vyzkoušet můžete […]
    Nic netuším
AktualityCZ
zpravyCZ
Galerie obrazů Praha
Galerie obrazů Praha
10 rad jak se dobře vyspat
Jak se dobře vyspat

Aktuality

AktualityCZ, zajímavosti ze světa zpráv, dnešní zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. AktualityCZ

https://aktualitycz.cz/prodejni-strategie-podniku/

Zeleninový salát s tuňákem
Zeleninový salát s tuňákem

 Novinky-Zpravy.cz

Novinky-Zprávy.cz Vám přináší zprávy ze světa a informace ze společnosti. Novinky-Zprávy.cz

https://novinky-zpravy.cz/ 

Tiskové Zprávy

Tiskové Zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. Business Web vydává Tiskové Zprávy
https://tiskove-zpravy.eu/

seo webu seo optimalizace internet press mediaAktualitycz.cz

AktualityCZ, zajímavosti ze světa zpráv, dnešní zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. AktualityCZ
https://aktualitycz.cz/galerie-praha