Najděte si o firmě informace v češtině i v cizím jazyce

Před pracovním pohovorem na jakoukoliv pozici je dobrý nápad si o konkrétní firmě zjistit co nejvíce informací. To můžete spojit právě s jazykovou přípravou. Pokud se tedy jedná o společnost, která se věnuje něčemu specifickému, přizpůsobte tomu svou slovní zásobu. Nebudete pak zaskočeni a nerozhodí vás technické termíny.

Tahák pomůže

Pohovor v cizím jazyce je pro velkou část kandidátů velkou překážkou, které se obávají. Tím spíše v dnešní době technologií, které mohou zhoršit kvalitu hlasového projevu, a ztížit tak možnost porozumění. Pokud ale nepodceníte přípravu, není se čeho bát. Výhodou on-line prostředí – vyhledávač práce, které je v současnosti běžné, je možnost přípravy taháku, kdy si můžete předem připravit osnovu, kterou se budete řídit.

Naslouchejte a procvičujte mluvení

Předtím, než absolvujete pracovní pohovor, je dobrý nápad si cizí jazyk „naposlouchat“ v jeho přirozené podobě. Jestli můžete, zkuste si domluvit telefonát či videohovor s rodilým mluvčím. Může se jednat například o rodinného známého či se zkuste s někým spojit přes některou ze sociálních sítí. Další možností je sledování filmů v jejich originálním znění. Je také fajn si vyzkoušet pohovor nanečisto, například s kamarádem. Budete tak lépe vědět, co čekat.

Pokud si opravdu nejste jisti, můžete zkusit využít speciálních lekcí v některé z jazykových škol. Ty vyučují i formou on-line či telefonickou výukou. Vyplatí se každopádně přípravu nepodcenit. Věnujte tak před pracovním pohovorem minimálně hodinu denně studiu. Budete mít větší klid na duši a na zaměstnavatele budete působit více sebevědomě.

Svět Ženy

Svět Ženy je magazín proŽeny o ženách. Magazín Svět Ženy rozumí ženám. Čtěte Svět Ženy a buďte ženou.
https://svet-zeny.cz/moda-a-styl/

  • Jak má vypadat péče o koženou peněženku? 14.5.2024
    Starat se o koženou peněženku není jen o povinnost, ale také způsob, jak si udržet stylový a elegantní doplněk, který podtrhuje vaši osobnost. Aby vaše peněženka vydržela dlouho a vypadala stále skvěle, je důležité dbát na správnou péči o ni. Dodržováním těchto jednoduchých tipů si zajistíte, že vaše kožená peněženka bude vždy vypadat jako nová […]
    Nic netuším

Aktuality

AktualityCZ, zajímavosti ze světa zpráv, dnešní zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. AktualityCZ

https://aktualitycz.cz/prodejni-strategie-podniku/

 Novinky-Zpravy.cz

Novinky-Zprávy.cz Vám přináší zprávy ze světa a informace ze společnosti. Novinky-Zprávy.cz

https://novinky-zpravy.cz/ 

Tiskové Zprávy

Tiskové Zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. Business Web vydává Tiskové Zprávy
https://tiskove-zpravy.eu/

seo webu seo optimalizace internet press mediaAktualitycz.cz

AktualityCZ, zajímavosti ze světa zpráv, dnešní zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. AktualityCZ
https://aktualitycz.cz/galerie-praha