Najděte si o firmě informace v češtině i v cizím jazyce

Před pracovním pohovorem na jakoukoliv pozici je dobrý nápad si o konkrétní firmě zjistit co nejvíce informací. To můžete spojit právě s jazykovou přípravou. Pokud se tedy jedná o společnost, která se věnuje něčemu specifickému, přizpůsobte tomu svou slovní zásobu. Nebudete pak zaskočeni a nerozhodí vás technické termíny.

Tahák pomůže

Pohovor v cizím jazyce je pro velkou část kandidátů velkou překážkou, které se obávají. Tím spíše v dnešní době technologií, které mohou zhoršit kvalitu hlasového projevu, a ztížit tak možnost porozumění. Pokud ale nepodceníte přípravu, není se čeho bát. Výhodou on-line prostředí – vyhledávač práce, které je v současnosti běžné, je možnost přípravy taháku, kdy si můžete předem připravit osnovu, kterou se budete řídit.

Naslouchejte a procvičujte mluvení

Předtím, než absolvujete pracovní pohovor, je dobrý nápad si cizí jazyk „naposlouchat“ v jeho přirozené podobě. Jestli můžete, zkuste si domluvit telefonát či videohovor s rodilým mluvčím. Může se jednat například o rodinného známého či se zkuste s někým spojit přes některou ze sociálních sítí. Další možností je sledování filmů v jejich originálním znění. Je také fajn si vyzkoušet pohovor nanečisto, například s kamarádem. Budete tak lépe vědět, co čekat.

Pokud si opravdu nejste jisti, můžete zkusit využít speciálních lekcí v některé z jazykových škol. Ty vyučují i formou on-line či telefonickou výukou. Vyplatí se každopádně přípravu nepodcenit. Věnujte tak před pracovním pohovorem minimálně hodinu denně studiu. Budete mít větší klid na duši a na zaměstnavatele budete působit více sebevědomě.

Svět Ženy

Svět Ženy je magazín proŽeny o ženách. Magazín Svět Ženy rozumí ženám. Čtěte Svět Ženy a buďte ženou.
https://svet-zeny.cz/moda-a-styl/

  • Podpořte návrat pochvy po porodu do normálu a pohody 28.5.2023
    Ženský pohlavní orgán je nazýván pochva nebo také vagina. Slouží k reprodukci, hlavní její vlastností je ochrana vnitřních pohlavních orgánů před vnějšími vlivy, ať už jde o poševní kvasinkovou infekci nebo jiné bakterie a viry. Je elastickou svalovou trubicí o délce 7 – 8 cm spojující vulvu a děložní hrdlo. Důmyslně řešená pochva Zajímá vás, jaký […]
    admin
AktualityCZ
zpravyCZ
Galerie obrazů Praha
Galerie obrazů Praha
10 rad jak se dobře vyspat
Jak se dobře vyspat

Aktuality

AktualityCZ, zajímavosti ze světa zpráv, dnešní zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. AktualityCZ

https://aktualitycz.cz/prodejni-strategie-podniku/

Zeleninový salát s tuňákem
Zeleninový salát s tuňákem

 Novinky-Zpravy.cz

Novinky-Zprávy.cz Vám přináší zprávy ze světa a informace ze společnosti. Novinky-Zprávy.cz

https://novinky-zpravy.cz/ 

Tiskové Zprávy

Tiskové Zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. Business Web vydává Tiskové Zprávy
https://tiskove-zpravy.eu/

seo webu seo optimalizace internet press mediaAktualitycz.cz

AktualityCZ, zajímavosti ze světa zpráv, dnešní zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. AktualityCZ
https://aktualitycz.cz/galerie-praha