Češi na Mistrovství světa ve fotbale 2018 prosázeli už po čtvrtfinále o 350 milionů korun více než na doposud sázkařsky nejúspěšnějším EURU 2016. Objem sázek týden před koncem šampionátu činil více než dvě a čtvrt miliardy korun

Foto: Internet

Fotbalový šampionát sice už v neděli skončí, nicméně měsíční fotbalové šílenství minulo asi jen ty největší sportovní ignoranty. Svátek fotbalu, který se koná jednou za 4 roky, vzbudil mnoho kontroverzí. Některé slavné osobnosti fotbalové mistrovství bojkotovali, kvůli ruské anexi Krymu. Jiní zas poukazovali na fakt, že si ruský prezident Putin na fotbalovém turnaji zlepšuje své PR. Pokud se ovšem oprostíme od politických dopadů, musíme uznat, že Mistrovství světa ve fotbale je zkrátka událost se vším všudy.

Na tak obrovskou sportovní akci je samozřejmě možné i kurzové sázení. Sázkové kanceláře mohou být s akcí nanejvýš spokojeny. Týden před koncem šampionátu totiž objem sázek v České republice zbořil doposud nepřekonané hranice. Celkově Češi na fotbale prosázeli už 2 a čtvrt miliardy korun. Nesmíme navíc zapomínat, že jsou to údaje známé týden před koncem šampionátu. Na závěrečné boje se navíc očekává ještě zvýšený zájem o sázení. Prosázená částka po čtvrtfinále i tak překonala dosavadní nejvyšší výsledek prosázených peněz z EURA 2016 o 350 milionů korun.

Sázkové kanceláře se předháněly ve vypisování nejrůznějších speciálních sázek. I zde je zřetelně vidět posun oproti minulému fotbalovému šampionátu.  Vsadit jsme si tak mohli například na příležitost, že na hřiště během zápasu vběhne medvěd, nebo že Vladimír Putin zazpívá při zahájení ruskou hymnu. K dispozici byla rovněž sázka, že si Cristiano Ronaldo po vstřeleném gólu ve finále sundá dres i trenky.

Sázení je zkrátka v současnosti velice oblíbené a boom v době šampionátu by se dal přirovnat k pokerovému boomu a nárůstu popularity karetní hry poker texas holdem před několika lety.

Svět Ženy

Svět Ženy je magazín proŽeny o ženách. Magazín Svět Ženy rozumí ženám. Čtěte Svět Ženy a buďte ženou.
https://svet-zeny.cz/moda-a-styl/

  • Typy společenských šatů: Jaké vybrat? 20.9.2023
    Výběr společenských šatů může být vzrušující, ale také náročný úkol. V široké škále stylů, střihů, barev a materiálů je velmi snadné se ztratit. Každá příležitost vyžaduje jiný typ šatů, který podtrhne vaši osobnost a dodá vám sebevědomí. Jaké ale vybrat? Klasika v podobě koktejlových šatů Koktejlové šaty jsou všestrannou volbou pro mnoho společenských událostí. Tyto […]
    Nic netuším
AktualityCZ
zpravyCZ
Galerie obrazů Praha
Galerie obrazů Praha
10 rad jak se dobře vyspat
Jak se dobře vyspat

Aktuality

AktualityCZ, zajímavosti ze světa zpráv, dnešní zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. AktualityCZ

https://aktualitycz.cz/prodejni-strategie-podniku/

Zeleninový salát s tuňákem
Zeleninový salát s tuňákem

 Novinky-Zpravy.cz

Novinky-Zprávy.cz Vám přináší zprávy ze světa a informace ze společnosti. Novinky-Zprávy.cz

https://novinky-zpravy.cz/ 

Tiskové Zprávy

Tiskové Zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. Business Web vydává Tiskové Zprávy
https://tiskove-zpravy.eu/

seo webu seo optimalizace internet press mediaAktualitycz.cz

AktualityCZ, zajímavosti ze světa zpráv, dnešní zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. AktualityCZ
https://aktualitycz.cz/galerie-praha