Naši vinaři dokážou z hroznů vypěstovaných v České republice vyrábět jedinečná kvalitní vína. Jedná se o kvalitní bílá vína a kvalitní červená vína, která nesou otisk unikátních půdních a klimatických podmínek Čech a Moravy.

Velké období renesance zažilo naše vinařství v 90. letech 20. století. Vinaři se totiž po letech opět začali zaměřovat zejména na kvalitu vína, na výrobu opravdu kvalitního červeného vína a kvalitního bílého vína. Spoustu vinařů investovalo do nových výsadeb a technologií – české a moravské vinařství tak opět začalo držet krok se světem.

Zaměřte se na kvalitní vína z Moravy

Pokud patříte mezi milovníky kvalitního vína a doposud jste dávali přednost zahraničním kvalitním červeným vínům a kvalitním bílým vínům, zkuste se na nějakou dobu zaměřit na kvalitní vína z Čech a Moravy. Díky e-shopu alifea.cz si můžete pochutnávat na kvalitních vínech z Moravy Petra Kočaříka, kvalitních vínech Vinařství Ilias a kvalitních vínech Vinařství Kosík. Vinařství Ilias vám momentálně nabízí Ryzlink vlašský pozdní sběr 2016; Pinot Blanc, kabinett 2016; Tramín červený, pozdní sběr 2016; Pinot Blanc barrique, pozdní sběr 2014; Ryzlink vlašský “Family Reserve” 2015; Pinot Noir, pozdní sběr 2016 a další. Můžete kvalitní vína přijít ochutnat také na degustaci vín v Praze, můžete si pořídit sadu degustačních vín.

Od karla IV. po současnost

Velkou roli v našem vinařství sehrál Karel IV., který patřil mezi velké fanoušky kvalitního vína a významným způsobem se o jeho rozvoj zasadil. Byly to však také kláštery, které zajistily velký rozmach vinařství u nás. První písemné dokumenty o vinařství se začínají objevovat od 11. století. Kvalitní víno současné domácí provenience vám nabízí třeba Vinařství Kosík. Je to například vynikající Frankovka, zemské víno 2014; Veltlínské zelené, zemské víno 2017; Veltlínské zelené, zemské víno 2018; Zweigeltrebe Rosé, zemské víno 2018; Chardonnay, zemské víno 2017; Muškát moravský, kabinet 2015.

Spread the love
  •  
  •  
  •  

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

6 + twelve =

Svět Ženy

Svět Ženy je magazín proŽeny o ženách. Magazín Svět Ženy rozumí ženám. Čtěte Svět Ženy a buďte ženou.
https://svet-zeny.cz/moda-a-styl/

  • Co by Vám nemělo chybět ve vaší pracovní kožené kabelce 19.5.2019
    Své kabelky považujeme za takzvaný klenot. Je součástí našeho outfitu a musíme uznat, že opravdu kabely hrají velkou roli v outfitech. Díky nim se cítíme pohodlně a bezpečně. My ženy nejčastěji kupujeme kožené kabelky  do práce, protože jak víme tyto krásky využíváme každý den a je velmi nutné aby nás vydržela delší dobu. Dnes si […]
    admin
AktualityCZ
zpravyCZ
Galerie obrazů Praha
Galerie obrazů Praha
10 rad jak se dobře vyspat
Jak se dobře vyspat

Aktualitycz.cz

AktualityCZ, zajímavosti ze světa zpráv, dnešní zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. AktualityCZ

https://aktualitycz.cz/prodejni-strategie-podniku/

Zeleninový salát s tuňákem
Zeleninový salát s tuňákem

 Novinky-Zpravy.cz

Novinky-Zprávy.cz Vám přináší zprávy ze světa a informace ze společnosti. Novinky-Zprávy.cz

https://novinky-zpravy.cz/ 

Vyberte si z naší široké nabídky kovových modelů aut od nejznámějších světových výrobců sběratelských modelů.

Tiskové Zprávy

Tiskové Zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. Business Web vydává Tiskové Zprávy
https://tiskove-zpravy.eu/

seo webu seo optimalizace internet press mediaAktualitycz.cz

AktualityCZ, zajímavosti ze světa zpráv, dnešní zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. AktualityCZ
https://aktualitycz.cz/galerie-praha

ZprávyCZ na Facebooku