Nákup ručníků, osušek a dalšího koupelnového textilu mnoha lidem přijde jako banalita. Pokud si však dobře vyberete, vydrží vám koupelnový textil sloužit po dlouhá léta. Jeho nákup tak nepodceňujte a barvy i vzory vybírejte s co největší obezřetností. Pak máte jistotu, že i za rok nebo dva se vám budou vaše ručníky líbit.

více v článku...

Bavlněný koupelnový textil pořídíte i za pár korun

Bavlněné ručníky a osušky jsou celkem dostupné. Pořídíte je levně a téměř kdekoliv. Přitom se jedná o ten nejkvalitnější materiál, jaký můžete zvolit. Bavlna je savá a prodyšná, přehnaně se nemačká (takže ručníky po vyprání nemusíte vůbec žehlit, ale můžete je ihned použít) a vydrží dlouho jako nová.

Pozor si dejte jen na výběr gramáže. Čím je vyšší gramáž, tím je ručník většinou hebčí. Velmi kvalitní jsou osušky s gramáží 500 gramů na metr čtvereční, do kterých se po koupeli rádi zabalíte.

Důležité jsou rozměry

Zatímco k umyvadlu vám stačí menší ručník, do kterého si pohodlně otřete své ruce, na vysušení celého těla po sprše nebo koupeli je lepší osuška. I osušky se však vyrábějí v několika rozměrech. Oblíbený je především rozměr 70×140 cm, k dostání jsou však ještě o něco větší osušky, které doporučujeme třeba i na lenošení u bazénu.

Zvolené barevné provedení pak záleží už pouze na vaší fantazii. Dáváte přednost světlým nebo tmavým odstínům? Máte v oblibě pastelové či výrazné barvy? Líbí se vám přírodní tóny, které ladí i s vaší koupelnou? Barevné provedení je většinou jen otázkou vlastního vkusu, protože cenu samotného produktu příliš neovlivňuje.

Objednejte si na waldes.cz

Kvalitní koupelnový textil podle svých představ pořídíte v obchodě waldes.cz, který se zaměřuje také na maloobchodní či velkoobchodní zákazníky. Je zde pro vás připravený kvalitní a široký sortiment nejen zboží z oblasti koupelnového textilu.

 

 

Svět Ženy

Svět Ženy je magazín proŽeny o ženách. Magazín Svět Ženy rozumí ženám. Čtěte Svět Ženy a buďte ženou.
https://svet-zeny.cz/moda-a-styl/

  • Káva a mrkev? Proč ne! 29.9.2023
    Francouzské pekařství PAUL oslaví Mezinárodní den kávy netradiční specialitou Mezinárodní den kávy je oslavou lahodně hořkého nápoje, bez kterého si většina z nás nedokáže nebo spíš nechce svůj den ani představit. To dobře ví ve francouzských pekařstvích PAUL, kde pro zákazníky připravili netradiční kávovou specialitu. Od 1. do 8. října tu můžete ochutnat originální Mrkvovou polévku […]
    admin
AktualityCZ
zpravyCZ
Galerie obrazů Praha
Galerie obrazů Praha
10 rad jak se dobře vyspat
Jak se dobře vyspat

Aktuality

AktualityCZ, zajímavosti ze světa zpráv, dnešní zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. AktualityCZ

https://aktualitycz.cz/prodejni-strategie-podniku/

Zeleninový salát s tuňákem
Zeleninový salát s tuňákem

 Novinky-Zpravy.cz

Novinky-Zprávy.cz Vám přináší zprávy ze světa a informace ze společnosti. Novinky-Zprávy.cz

https://novinky-zpravy.cz/ 

Tiskové Zprávy

Tiskové Zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. Business Web vydává Tiskové Zprávy
https://tiskove-zpravy.eu/

seo webu seo optimalizace internet press mediaAktualitycz.cz

AktualityCZ, zajímavosti ze světa zpráv, dnešní zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. AktualityCZ
https://aktualitycz.cz/galerie-praha