David Rusňák je majoritním akcionářem investiční skupiny DRFG, je to zkráceně David Rusňák Family Group, která se zaměřuje zejména na investice do nemovitostí, telekomunikací a finančních služeb. David Rusňáka, ale není pouze podnikatel, ale také mecenáš. Proto v době, kdy skupinu zakládal, inicioval také vznik Nadace DRFG.

Skupině se v loňském roce podařila řada významných akvizic, konsolidovaná aktiva DRFG tak přesahují 7,3 miliardy korun a konsolidované výnosy dosahují částky téměř 4 miliardy korun. To ale není zdaleka všechno, čemu se tato brněnská investiční skupina věnuje, založila také nemovitostní investiční fond pod značkou CZECH FUND. Ten klientům přináší stabilní zhodnocení, které se dlouhodobě pohybuje v rozmezí 4–5 % a navíc je otevřen prakticky každém, investovat do fondu je možné již od pěti set korun měsíčně.

Podnikatelské aktivity David Rusňák zastřešil založením skupiny DRFG

Do portfolia skupiny patří třeba také zakázkové krejčovství Galard nebo biofarma Podchřibí, a protože je David Rusňák také milovníkem dobrého vína a jídla, nejraději má rakousko-uherskou kuchyni, jeho brněnská restaurace Konfit se zaměřuje právě na ni. Zabývá se také uměním, investuje především do obrazů českých malířů, podporuje ale také řadu kulturních, sportovních a bez diskuzí také charitativních akcí.

DRFG je proto dlouholetým partnerem festivalů jako je mezinárodní festival JazzFestBrno. V roce 2019 podruhé byla skupina partnerem také Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Prostřednictvím Nadace DRFG pak skupina finančně zaštiťuje multižánrový festival Meeting Brno a ve spolupráci s organizací yourchance také projekty na podporu finanční gramotnosti a pomoci dětem z dětských domovů a pěstounské péče na startu jejich dospělého života.

Svět Ženy

Svět Ženy je magazín proŽeny o ženách. Magazín Svět Ženy rozumí ženám. Čtěte Svět Ženy a buďte ženou.
https://svet-zeny.cz/moda-a-styl/

  • Krásný úsměv v každém věku. Jak si udržet zdravé zuby celý život? 22.5.2024
    Zuby nám každý den umožňují vychutnávat si život – bez nich bychom nemohli jíst, ale ani mluvit nebo se usmívat. Aby nám vydržely po celý život zdravé a bílé, je zapotřebí o ně správně pečovat. V dětství nás to učí rodiče, nároky na čištění zubů se však během života mění – začínáme s mléčnými zuby […]
    admin

Aktuality

AktualityCZ, zajímavosti ze světa zpráv, dnešní zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. AktualityCZ

https://aktualitycz.cz/prodejni-strategie-podniku/

 Novinky-Zpravy.cz

Novinky-Zprávy.cz Vám přináší zprávy ze světa a informace ze společnosti. Novinky-Zprávy.cz

https://novinky-zpravy.cz/ 

Tiskové Zprávy

Tiskové Zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. Business Web vydává Tiskové Zprávy
https://tiskove-zpravy.eu/

seo webu seo optimalizace internet press mediaAktualitycz.cz

AktualityCZ, zajímavosti ze světa zpráv, dnešní zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. AktualityCZ
https://aktualitycz.cz/galerie-praha