David Rusňák je majoritním akcionářem investiční skupiny DRFG, je to zkráceně David Rusňák Family Group, která se zaměřuje zejména na investice do nemovitostí, telekomunikací a finančních služeb. David Rusňáka, ale není pouze podnikatel, ale také mecenáš. Proto v době, kdy skupinu zakládal, inicioval také vznik Nadace DRFG.

Skupině se v loňském roce podařila řada významných akvizic, konsolidovaná aktiva DRFG tak přesahují 7,3 miliardy korun a konsolidované výnosy dosahují částky téměř 4 miliardy korun. To ale není zdaleka všechno, čemu se tato brněnská investiční skupina věnuje, založila také nemovitostní investiční fond pod značkou CZECH FUND. Ten klientům přináší stabilní zhodnocení, které se dlouhodobě pohybuje v rozmezí 4–5 % a navíc je otevřen prakticky každém, investovat do fondu je možné již od pěti set korun měsíčně.

Podnikatelské aktivity David Rusňák zastřešil založením skupiny DRFG

Do portfolia skupiny patří třeba také zakázkové krejčovství Galard nebo biofarma Podchřibí, a protože je David Rusňák také milovníkem dobrého vína a jídla, nejraději má rakousko-uherskou kuchyni, jeho brněnská restaurace Konfit se zaměřuje právě na ni. Zabývá se také uměním, investuje především do obrazů českých malířů, podporuje ale také řadu kulturních, sportovních a bez diskuzí také charitativních akcí.

DRFG je proto dlouholetým partnerem festivalů jako je mezinárodní festival JazzFestBrno. V roce 2019 podruhé byla skupina partnerem také Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Prostřednictvím Nadace DRFG pak skupina finančně zaštiťuje multižánrový festival Meeting Brno a ve spolupráci s organizací yourchance také projekty na podporu finanční gramotnosti a pomoci dětem z dětských domovů a pěstounské péče na startu jejich dospělého života.

Svět Ženy

Svět Ženy je magazín proŽeny o ženách. Magazín Svět Ženy rozumí ženám. Čtěte Svět Ženy a buďte ženou.
https://svet-zeny.cz/moda-a-styl/

  • Podpořte návrat pochvy po porodu do normálu a pohody 28.5.2023
    Ženský pohlavní orgán je nazýván pochva nebo také vagina. Slouží k reprodukci, hlavní její vlastností je ochrana vnitřních pohlavních orgánů před vnějšími vlivy, ať už jde o poševní kvasinkovou infekci nebo jiné bakterie a viry. Je elastickou svalovou trubicí o délce 7 – 8 cm spojující vulvu a děložní hrdlo. Důmyslně řešená pochva Zajímá vás, jaký […]
    admin
AktualityCZ
zpravyCZ
Galerie obrazů Praha
Galerie obrazů Praha
10 rad jak se dobře vyspat
Jak se dobře vyspat

Aktuality

AktualityCZ, zajímavosti ze světa zpráv, dnešní zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. AktualityCZ

https://aktualitycz.cz/prodejni-strategie-podniku/

Zeleninový salát s tuňákem
Zeleninový salát s tuňákem

 Novinky-Zpravy.cz

Novinky-Zprávy.cz Vám přináší zprávy ze světa a informace ze společnosti. Novinky-Zprávy.cz

https://novinky-zpravy.cz/ 

Tiskové Zprávy

Tiskové Zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. Business Web vydává Tiskové Zprávy
https://tiskove-zpravy.eu/

seo webu seo optimalizace internet press mediaAktualitycz.cz

AktualityCZ, zajímavosti ze světa zpráv, dnešní zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. AktualityCZ
https://aktualitycz.cz/galerie-praha