Máte rádi Prahu a chtěli byste si ji prohlédnout z ptačí perspektivy? Vyberte si některý z vyhlídkových letů Praha. V případě, že vás zajímá zejména centrum Prahy, volte vyhlídkový let nad centrem Prahy. Máte možnost účastnit se vyhlídkového letu Praha moderním dvoumotorovým letadlem Tecnam P2006 Twin a vidět Karlův most, Pražský hrad, Žikovskou věž a další z ptačí perspektivy. Odlétat budete z letiště Benešov a proletíte se nad soutokem Sázavy a Vltavy u Davle, prohlédnete si romantická zákoutí Vltavy, centrum Prahy a také zámek Konopiště. Neváhejte!

Noční vyhlídkové lety

Možná vás spíše láká noční let nad Prahou z Ruzyně. Třeba ale dáte přednost nočnímu letu nad Brnem nebo nočnímu letu nad Ostravou. Pro který vyhlídkový let se rozhodnete, záleží pouze na vás. Vyhlídkové lety Brno, vyhlídkové lety Praha a vyhlídkové lety Ostrava nemají za úkol si konkurovat. Možná, až ochutnáte jeden z nich, objednáte si vyhlídkový let nad dvěma zbývajícími městy. Není to ale jen Brno, Praha a Ostrava, kde jsou nabízeny vyhlídkové lety. Jsou to také České Budějovice, Hradec Králové, Karlovy Vary, Příbram, Mladá Boleslav, Plzeň, Roudnice neboj Vyškov. Můžete se rozhodnout, zda raději podniknete vyhlídkový let letadlem nebo vyhlídkový let vrtulníkem. A pokud vás láká řízení letadla, potom určitě podnikněte vyhlídkový let s řízením letadla.

Vyhlídkové lety jako firemní akce

Společnost pilotemnazkousku.cz nabízí vyhlídkové lety také v rámci teambuildingů. Vaši zaměstnanci určitě ocení firemní akce s letadly v Praze, v Brně i Ostravě. A v čem je takový letecký team building neopakovatelný? Kluci si mohou zařídit letadlo nebo vrtulník. Na profesionálním simulátoru si pak mohou vyzkoušet řízení velkého dopravního letadla, což ostatně mohou i děvčata. Vyhlidkove lety potěší každého jednotlivce i skupinu.

Spread the love
  •  
  •  

Napsat komentář

Svět Ženy

Svět Ženy je magazín proŽeny o ženách. Magazín Svět Ženy rozumí ženám. Čtěte Svět Ženy a buďte ženou.
https://svet-zeny.cz/moda-a-styl/

  • Lahodné ledové osvěžení v pekařství Hello! 10.7.2020
    Potřebujete se osvěžit svou denní dávkou lahodné kávy, ale v teplém počasí nemáte na horký nápoj ani pomyšlení? Zastavte se pro skvělou ledovou kávu do pekařství Hello! Nejde o žádnou instantní náhražku, ale tradiční ledovou kávu, připravenou z pravého espresa z čerstvě namleté kávy, plnotučného mléka a ledu. Dokážete si představit lepší osvěžení? Pokud máte chuť na něco sladkého, […]
    admin
AktualityCZ
zpravyCZ
Galerie obrazů Praha
Galerie obrazů Praha
10 rad jak se dobře vyspat
Jak se dobře vyspat

Aktuality

AktualityCZ, zajímavosti ze světa zpráv, dnešní zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. AktualityCZ

https://aktualitycz.cz/prodejni-strategie-podniku/

Zeleninový salát s tuňákem
Zeleninový salát s tuňákem

 Novinky-Zpravy.cz

Novinky-Zprávy.cz Vám přináší zprávy ze světa a informace ze společnosti. Novinky-Zprávy.cz

https://novinky-zpravy.cz/ 

Tiskové Zprávy

Tiskové Zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. Business Web vydává Tiskové Zprávy
https://tiskove-zpravy.eu/

seo webu seo optimalizace internet press mediaAktualitycz.cz

AktualityCZ, zajímavosti ze světa zpráv, dnešní zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. AktualityCZ
https://aktualitycz.cz/galerie-praha

ZprávyCZ na Facebooku