Vzpomínky jsou naším nejcennějším bohatstvím. Jsou potravou duše. Každá z nich je malou perličkou v náhrdelníku štěstí. Zkuste přidat další, netradiční odpoledne. Vyhlídkový let vrtulníkem vás vezme do míst, kam se nemůžete podívat každý den. Vezme vás na prohlídku města z úctyhodné výšky. Tam, kde má místo jen úžas a nadšení.

Let vrtulníkem nad krásami města i přírody

Je mnoho procházek a prohlídek, které vás baví a máte na ně hezké vzpomínky. Je tu však jen jedna jediná, na kterou nelze nikdy zapomenout. Let vrtulníkem Praha je něco skutečně neobyčejného.

Pod vámi se rozprostře nádherná krajina, kdy budete obdivovat všechny detaily. Vrtulník Robinson R44 letí dostatečně nízko na to, abyste si vychutnali každý moment a mohl si prohlédnout ulice měst, jak je dosud neznáte. Nezáleží na tom, kolikrát jste na dané místo zavítali, kolikrát jste trasu prošli při cestě do práce nebo na nákup, nejednou bude jiná. Bude působit něžně a romanticky. Nechte se unášet nad městem co dobře znáte a dopřejte si jiný pohled.

Dárek, co se předává do němého úžasu

Vyhlídkový let vrtulníkem je jeden z nejkrásnějších dárků, jakým můžete potěšit vaše blízké. O to je dárek krásnější, že si vybíráte vlastní trasu a na prohlídku vzlétnete v termínu, co vám vyhovuje. V kabině je místo pro 3 cestující, celá vyhlídková trasa patří jen vám.

Pamatujete si, jak při letu letadlem prožíváte chvíle startu a přistání? To proto, že se vám naskýtá neobyčejný pohled na svět pod vámi. Takový pocit budete mít ve vrtulníku po celou dobu letu. Netýká se jen prvních a posledních minut.

Dáváte dárek, co zůstane vždycky v paměti. Ve vzduchu můžete strávit půl hodiny nebo dokonce hodinu a půl. Zvolte si trasu podle vašeho přání.

Napsat komentář

Svět Ženy

Svět Ženy je magazín proŽeny o ženách. Magazín Svět Ženy rozumí ženám. Čtěte Svět Ženy a buďte ženou.
https://svet-zeny.cz/moda-a-styl/

  • Jak si můžete vypěstovat vlastní potraviny ve svém vlastním bytě? 21.2.2021
    Příroda přímo domů Mnoho lidí poslední dobou přemýšlí více ekologicky. Lidé se více zajímají o to co jí a víc jich zajímá například ekologické hospodaření. Počas koronakrizy trávíme také více času doma a víc než jindy je důležité neztratit kontakt s přírodou. To se dá samozřejmě tak, že počas volného času vyběhneme do hor nebo […]
    Nic netuším
AktualityCZ
zpravyCZ
Galerie obrazů Praha
Galerie obrazů Praha
10 rad jak se dobře vyspat
Jak se dobře vyspat

Aktuality

AktualityCZ, zajímavosti ze světa zpráv, dnešní zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. AktualityCZ

https://aktualitycz.cz/prodejni-strategie-podniku/

Zeleninový salát s tuňákem
Zeleninový salát s tuňákem

 Novinky-Zpravy.cz

Novinky-Zprávy.cz Vám přináší zprávy ze světa a informace ze společnosti. Novinky-Zprávy.cz

https://novinky-zpravy.cz/ 

Tiskové Zprávy

Tiskové Zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. Business Web vydává Tiskové Zprávy
https://tiskove-zpravy.eu/

seo webu seo optimalizace internet press mediaAktualitycz.cz

AktualityCZ, zajímavosti ze světa zpráv, dnešní zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. AktualityCZ
https://aktualitycz.cz/galerie-praha