Pro ty, kdo nemohou nalézt práci nebo se nechtějí registrovat na Úřadu práce, je možností jak získat alespoň dočasný přivýdělek, brigáda přes pracovní agenturu. Ověřené pracovní agentury často s úřadem práce spolupracují, nabízí zajímavé pracovní pozice.

brigáda

Pracovní agentura může zprostředkovat práce ihned v České republice i v zahraničí. Nebere si za to žádný poplatek od zaměstnance, ani mu nesmí nic strhávat z platu. Ověřené pracovní agentury vám nabídnou práce jako doplňování zboží či práci v automobilovém průmyslu, apod. Za stejných podmínek jako mají zaměstnanci dané firmy.

Zaměstnání nebo brigáda

Zárukou za personální agenturu, která zprostředkovává brigády a práci na kratší období, je její členství v Asociaci poskytovatelů personálních služeb. Rovněž musí mít agentura licenci od Ministerstva práce a sociálních věcí a být pojištěna proti úpadku podobně jako cestovní kanceláře. Etický kodex asociace je zárukou pro pracovníky, že agentura zprostředkuje zaměstnání solidně.

Brigáda po celý rok

Vybrat si solidní agenturu není v záplavě nabídek nijak lehké. Spolehlivá agentura vám nabídne výhody jako první plat již po týdnu práce, příspěvek na dopravu, na stravu. I pro personální agenturu si připravte strukturovaný životopis a solidní fotografii. I personální agentura si vás pozve na pohovor. Často provádějí výběrová řízení pro konkrétní společnosti za provizi. Vhodné kandidáty jim pak doporučí na uzavření stálého pracovního poměru. Pracovní smlouvu si řádně přečtěte, neměly v ní být žádná malá písmenka, měla by být srozumitelná a rovněž by měla obsahovat místo výkonu a druh činnosti kterou budete vykonávat, platební podmínky. Při výběru agentury si přečtěte recenze o konkrétní agentuře, zkušenosti pracovníků. Jedině tak budete mít jistotu, že vybíráte správně.

Aktuální přehled nabídek brigád na www.nejlepsibrigady.cz

One Response to Nebojte se sehnat brigádu či zaměstnání přes personální agenturu

Svět Ženy

Svět Ženy je magazín proŽeny o ženách. Magazín Svět Ženy rozumí ženám. Čtěte Svět Ženy a buďte ženou.
https://svet-zeny.cz/moda-a-styl/

  • Trendy v bydlení 24.1.2022
    Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady jsou univerzální..Jak tedy útulně zařídit váš domov tak, aby působil jako oáza a po náročném dni vám doplnil energii. Základem je správný výběr barev Barvy upoutají na první pohled, navíc působí také na psychiku člověka, dokážou […]
    admin
AktualityCZ
zpravyCZ
Galerie obrazů Praha
Galerie obrazů Praha
10 rad jak se dobře vyspat
Jak se dobře vyspat

Aktuality

AktualityCZ, zajímavosti ze světa zpráv, dnešní zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. AktualityCZ

https://aktualitycz.cz/prodejni-strategie-podniku/

Zeleninový salát s tuňákem
Zeleninový salát s tuňákem

 Novinky-Zpravy.cz

Novinky-Zprávy.cz Vám přináší zprávy ze světa a informace ze společnosti. Novinky-Zprávy.cz

https://novinky-zpravy.cz/ 

Tiskové Zprávy

Tiskové Zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. Business Web vydává Tiskové Zprávy
https://tiskove-zpravy.eu/

seo webu seo optimalizace internet press mediaAktualitycz.cz

AktualityCZ, zajímavosti ze světa zpráv, dnešní zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. AktualityCZ
https://aktualitycz.cz/galerie-praha